:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

„Podarujmy dzieciom radość”. Akcja charytatywna na ulicach miasta

 „Podarujmy dzieciom radość”. Akcja charytatywna na ulicach miasta

Dzieci i młodzież w Szczecinku chcą mieć wakacje pełne radości. Co więcej, zamierzają wziąć sprawy w swoje ręce i sami zatroszczyć się o to, by w czasie wolnym od lekcji przeżyć jak najwięcej fantastycznych przygód.

W tym celu w najbliższą sobotę, 20 maja będą zachęcać wszystkich mieszkańców do poparcia akcji charytatywnej „Podarujmy dzieciom radość”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Sportowe Pomagamy Dzieciom.

Właśnie w sobotę o godz.10.00 rozpocznie się kwesta. W jej trakcie wolontariusze będą zbierać niezbędne fundusze na organizację letniego wypoczynku. Jak podają organizatorzy, na dzieci mają czekać liczne atrakcje. Sobotnia kwesta potrwa do godziny 15.00. Przy okazji stowarzyszenie zaprasza wszystkie dzieci, które w lipcu będą wypoczywać w mieście. W każdą środę na osiedlu Zachód będą się odbywać zajęcia kulturalne i sportowe. Szczegóły podamy wkrótce.


dzieci, kwesta, wakacje, - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się