:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Siatkówka: MKS Volley przegrał po walce

Siatkarki szczecineckiej drużyny „Volley”w ramach Wojewódzkiej Ligi Kadetek w sobotę (5 października) rozegrały u siebie mecz z UKS  Osiemnastka Szczecin.

Całe spotkanie było ciekawe i stało na dobrym poziomie, jak na tą klasę rozgrywkową. Widzieliśmy dużo ciekawych i dynamicznych akcji po obu stronach siatki. 

Pierwszy set po nie zbyt udanym początku zakończył sie jednak szczęśliwie dla Volleya, który wygrywa go 25:21. Drugi set był niesamowicie długi i wyczerpujący (30 min). Od pierwszych piłek dziewczęta ze Szczecinka utrzymywały kilkupunktową przewagę i mimo, że wydawało się, że wszystko mają pod kontrolą, to końcówka była niezwykle dramatyczna i gra na przewagi. Ostatecznie wygrały szczecinianki 28:26.  

Trzecia odsłona to bardzo dobra gra podopiecznych Marka Kosickiego i wysoka wygrana 25:19. W czwartym secie obie drużyny grały praktycznie punkt za punkt. Wygrały go zawodniczki Osiemnastki  25:23. Najbardziej dramatyczny był decydujący, piąty set. UKS Osiemnastka od początku popisywała się bardzo dobrą zagrywką i mocnym atakiem, bardzo szybko też zdobywała punkty . W ciągu kilku minut prowadziły szczecinianki już 6:1. Od tego momentu ma miejsce nagły zwrot w grze dziewcząt ze Szczecinka i to one obejmują prowadzenie 8:6. Ponownie nastąpiła ostra walka o każdy punkt. Oglądaliśmy długie wymiany piłek, wiele ciekawych akcji, zarówno w ataku, jak i obronie. Ostatecznie więcej szczęścia  w końcówce miały  dziewczęta ze Szczecina wygrywając 19:17 i całe spotkanie 3:2 (21:25, 28:26, 19:25, 25:23, 19:17). Całe spotkanie trwało 2 godziny i 15 minut.

- Osobiście jestem zadowolony z gry swoich podopiecznych mimo, że przegraliśmy .W tym dniu mieliśmy tylko mniej szczęścia, bo umiejętnościami i wolą walki dorównywaliśmy rywalkom. Poza tym nie bez znaczenia jest to, że przeciwniczki dysponowały lepszymi warunkami fizycznymi co również miało  wpływ na końcowy wynik- powiedział Tematowi po spotkaniu trener Marek Kosicki. (zp)

 

 

Siatkówka: MKS Volley przegrał po walce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com