:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

10 lat Mikołajek z Wielimiem

Już od dziesięciu lat, tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenia dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym odwiedza Mikołaj z Klubu Sportowego Wielim Szczecinek. 

Podobnie jak w poprzednich latach podczas swojej wizyty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom paczki. Znalazły się w nich między innymi słodycze, upominki oraz, tradycyjnie już, pluszaki z herbem klubu. Prezentami został obdarowany również oddział. Na ręce pielęgniarek przekazano gry edukacyjne, klocki, książki oraz kolorowanki. W poprzednich edycjach na oddział trafił sprzęt medyczny oraz elektroniczny. 

Akcja Mikołajki z Wielimiem odbywa się od 2006 roku. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc osób, które potrafią myśleć o innych. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tegorocznych Mikołajek, a w szczególności: Radnemu Sejmiku Wojewódzkiego Adamowi Wyszomirskiemu, Posłowi na Sejm RP Radosławowi Lubczykowi, Piotrowi Misztakowi oraz Katarzynie Tołkaczew z Multiagencji Ubezpieczeniowej „Zachód”.

info: komunikat klubu

fot. Paula Pacałaty

10 lat Mikołajek z Wielimiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com