:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

11°C bezchmurnie

12 bramek. Akademia rozgromiła Flotę

W niedzielę (13.05) zawodnicy Akademii MKP Szczecinek rozegrali w Świnoujściu mecz 22. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Rywalem była miejscowa Flota.

Dosłownie od pierwszego gwizdka sędziego, piłkarze ze Szczecinka mieli przewagę, a pierwszego gola zdobyli już w 1. minucie - na listę strzelców wpisał się Aleksy Kizielewicz. W 16. minucie gry na 2-0 podwyższył Kamil Schab. Akademia cały czas atakowała i w 21. minucie miała już trzy trafienia - swojego drugiego gola strzelił Kizielewicz, który 35. minucie skompletował klasycznego hat-tricka. Do przerwy 4-0 dla drużyny ze Szczecinka.

W drugiej części trzy bramki zdobył Adrian Bednarski, dwie Patryk Kozioł, jedną Dawid Szczepanowski i Mateusz Sochalski z rzutu karnego. Drugie trafienie tego dnia zaliczył jeszcze Schab. Gospodarzy ze Świnoujścia było stać tylko na jedno trafienie honorowe. Ostatecznie klub ze Szczecinka rozbił rywali aż 12-1.

Dla szczecinecczan to 10 wygrana w bieżących rozgrywkach - zawodnicy plasują się obecnie na 9. miejscu w tabeli (32 pkt). W następnej kolejce (20.05) na Akademię czeka mecz ze Zrywem Kretomino w Szczecinku. Przeciwnicy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Flota Świnoujście - Akademia MKP Szczecinek 1-12 (0-4)
Bramki dla Akademii: Kizielewicz 1, 21, 35, Schab 16, 53, Bednarski 57, 65, 86, Kozioł 56, 78, Szczepanowski 48, Sochalski 61 (karny)

Akademia: Mateusz Sochalski, Dawid Szczepanowski, Tomasz Marciniak, Jakub Raczyński, Krystian Rychter, Adrian Bednarski, Kamil Schab, Przemysław Trzciński, Patryk Kozioł, Aleksy Kizielewicz, Adrian Superson (46. Cezary Baranowski)

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

akademia mkp szczecinek flota świnoujście wljs - komentarze opinie

• gość 2018-05-15 08:44:18

Jakoś frustraci się nie wpisują , niestety muszą poczekać na jakąś porażkę, to ich kręci