:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

15 sierpnia w Szczecinku. Zaproszenie na Patriotyczny Piknik Rodzinny

15 sierpnia w Szczecinku. Zaproszenie na Patriotyczny Piknik Rodzinny
Temat Szczecinecki 07/08/2019 10:28
SIER 15
kościół pw. NNMP w Szczecinku godz: 09:30

Powoli zbliża się dzień 15 sierpnia. Tego dnia będziemy obchodzić Święto Wojska Polskiego, 99. Rocznica Bitwy Warszawskiej jak i święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W jaki sposób świętować będą mieszkańcy Szczecinka?

W świąteczny czwartek, 15.08 na placu przy muszli koncertowej odbędzie się III Patriotyczny Piknik Rodzinny. Wcześniej jednak proboszcz parafii pw. NNMP w Szczecinku zaprasza na uroczystą mszę św. o godz. 9.30. Zaraz po mszy, o godz. 10.30 uczestnicy wydarzenia spotkają się pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. 

Po zakończeniu oficjalnych obchodów rozpocznie się wspomniany Patriotyczny Piknik Rodzinny. W czasie zabawy będzie można posłuchać muzyki, wziąć udział w licznych konkursach, spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół. Organizatorzy zapewniają ciekawe stoiska wystawiennicze kulinarne, edukacyjne, rękodzielnicze i animacje dla dzieci.

Organizatorami wydarzeń są: proboszcz parafii pw. NNMP w Szczecinku, ks. Jacek Lewiński, jak również poseł na Sejm i wiceminister środowiska, Małgorzata Golińska. 

Reklama

15 sierpnia szczecinek patriotyczny piknik rodzinny rocznica bitwy warszawskiej - komentarze opinie

 • gość 2019-08-07 11:21:38

  Na ściennie plebanii umiejscowiona była tablica upamiętniająca tragicznie zmarłego księdza Jana Lisa, żołnierza AK. Zdjęta została przy pracach dociepleniowych. Jeszcze niedawno walała się po plebanii. WSTYD I HAŃBA.

 • gość 2019-08-07 11:59:02

  Pani Minister, a gdzie jest milion samochodów elektrycznych obiecanych przez Premiera Morawieckiego ? gdzie są cztery promy ? stępka od 2 lat rdzewiwje ?

 • gość zatroskany - niezalogowany 2019-08-07 12:04:23

  Mam nadzieję, że miejsce trzeciej części uroczystości tzn, Park miejski jest uzgodnione z władzami Miasta! Pisze tak na wszelki wypadek ......aby nie było następnej zadymy z płatnościami!!! : )

 • gość dociekliwy - niezalogowany 2019-08-07 12:31:30

  Jak Państwo myślicie..ilu kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości do wyborów parlamentarnych 2016 odwiedzi nasze miasto??? Wszak kampania wyborcza ruszyła? I ...czy jak jakiś kandydat PO KO ( np. jedynka PO KO.. Pan Nitras...a on lubi prowokować !) usiądzie sobie na ławeczce w tym czasie w parku to będzie mile widziany czy wyproszony!???

 • gość dociekliwy - niezalogowany 2019-08-07 12:31:45

  Jak Państwo myślicie..ilu kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości do wyborów parlamentarnych 2016 odwiedzi nasze miasto??? Wszak kampania wyborcza ruszyła? I ...czy jak jakiś kandydat PO KO ( np. jedynka PO KO.. Pan Nitras...a on lubi prowokować !) usiądzie sobie na ławeczce w tym czasie w parku to będzie mile widziany czy wyproszony!???

 • Gość - niezalogowany 2019-08-07 16:57:25

  Jak przyjdzie Nitraz to ja osobiście wyproszę go z naszego miasta. Nie potrzeba nam więcej oszustów i krętaczy. Mam 72 lata i nie będę znosić takie coś w Szczecinku.

 • BRNT - niezalogowany 2019-08-07 18:17:17

  Fajnie byłoby przyjść z synem na taki piknik rodzinny, tylko - kto będzie kasować bilety, aby nie było kolejnego wygłupu na cały kraj. Może się jednak wycofamy bo nam organizator imprezy faktury do zapłaty przyśle.. a po co komu kolejna taka reklama naszego księstwa Sz-k. (pod wodzą oczywiście....)

 • gość 2019-08-07 18:24:51

  może Kuchciński przyleci z żoną samolotem do Wilczych Lasek :) buhahaha w końcu byłoby to zgodne z prawem :)

 • gość 2019-08-08 16:10:10

  Naprawdę \"pisarze\" w tym miasteczku są poniżej średniej intelektualnej. Nitras, a kimże on jest? To coś uczestniczy jedynie w prowokacjach z kategorii \"Piaskownica\". Jedno czym się wsławił to tym, że kupił \"złom\" ze stoczni szczecińskiej, który miał międzynarodowe certyfikaty dopuszczające do budowy statków, żeby stocznia się więcej nie podniosła. Faktycznie były to kształtki i formaty do budowy statków. Potem był też pożar tzw. \"makulatury\", a po co - żeby coś zatrzeć. A w Szczecinku chłopcy w krótkich spodenkach piszą o PiS-e nie mając pojęcia co się w ogóle dzieje. Jak pisywano, to miasto jest czerwone, co widać po wyborach. Poziomem intelektualnym władz też nie imponuje, co widać po zachowaniach. Np. mowa burmistrza w święto 3-go Maja, korupcja w szpitalu, faktury dla Prezydenta, wycofanie dworca PKP z programu unijnego i obciążenie miasta, itp. Kole ich obecność Poseł PiS Pani M. Golińskiej oraz jej taktowne zachowania. Oj boli nieobecność w mateczniku neokomuny ich przedstawiciela, stąd pomysł JHD o kandydowaniu. Myślę, że wiek emerytalny i zaszłości w mieście eliminują tego pana. I znowu pozostaje tylko Pani Golińska, która wiele zrobiła dla regionu i miasta, lecz pospólstwo tego nie widzi - to pewnie zaćma lub kurza ślepota, bo widzą tylko kogucika JHD. Pozdrawiam

 • gość inie gość - niezalogowany 2019-08-09 08:00:01

  Do gościa co napisal:Naprawdę \\\"pisarze\\\" w tym miasteczku są poniżej średniej intelektualnej.!!! Drogo gościu może i masz trochę racji w tym co piszesz ....ale skoro inaczej myślących wyzywasz pd pospólstwa to świadczy o Twoim niskim poziomie umysłowym. A pospólstwo które obraziłeś ....przez Ciebie nie zagłosuje na p.Golińska ( na JHD też dla równowagi) .Zadowolony jesteś mądralo!!!

 • kamyk do ogr - niezalogowany 2019-08-09 09:15:31

  Do persony: \"gość inie gość - niezalogowany 2019-08-09 08:00:01\" Tak czytam i myślę, że masz trochę racji. Nie będę przyjmował żadnej strony, jednak myślę, że \"gościowi\" (\"Naprawdę...\") chyba nie chodziło o poglądy, bo to sprawa otwarta, ale o sposób ich wyrażania. Tak zacietrzewić się w popieraniu czegoś, co się zdewaluowało stanowi stanowi pewien stopień niedojrzałości intelektualnej albo choroby - no chyba, że występują inne zależności. Każdy ma prawo wypowiadać swoją opinię, jednak są one tak różnorodne w swym poziomie, że trudno się z nimi pogodzić. Są też priorytety dla jednego to disco, czy bar, a dla innego książka, czy teatr. Należałoby wybrać w jakiej kolejności coś dla ciała i dla ducha.

 • gość 2019-08-09 10:16:44

  Drogi kamyku do ogródka - Pełna zgoda.... osoby które robią tu wpisy działają /piszą w sposób emocjonalny bez względu na ich polityczne preferencje! Stąd też jakość, sens merytoryczny jak i poziom wpisów różny ,różnisty!!! he,he. Niemniej staraj się nie stygmatyzować tych ludzi pod względem poziomu umysłowego. Może jest w tym i część racji ale gentelmani o tym nie piszą bo.......... są dobrze wychowani !I ...I to by było na tyle! ps. Wydaję mi się, że mieszkańcy Szczecinka powinni tak z przekory zagłosować np. na lewicę(lub innych) aby walczące ze sobą klany tj .PO KO i PiS odczuły ,że z wyborcami ,elektoratem nie ma żartów!!! pozdrawiam interlokurora! Miłego dnia mieszkańców naszego uroczego jeszcze nie do końca skłóconego miasta!!!!

 • kamyk... - niezalogowany 2019-08-09 17:18:28

  Do gościa (interlokutora) OK. Zgadzam się, lecz emocje stanowią część naszego charakteru i to one niejednokrotnie kształtują opinie nie tylko o nas. Napisałeś o głosowaniu na lewicę, cyt.: \"Ale to już było i nie wróci więcej...\". Myślę, że nie wróci w poprzednim wydaniu. Mamy jednak przepoczwarzenia, które w Szczecinku nadal sprawują władztwo (nie władzę) i pomysł głosowania na lewicę jest zdewaluowany. Tu potrzebna jest persona nie związana z lokalnymi interesami, a jednocześnie zorientowana w problemach miasta. Mieszkańcy też są sobie winni, co powoduje, że szuka się porównań do intelektualizmu, bo nie wchodzi się dwa razy w tą samą kałużę. Edukacja powinna powodować zmniejszanie skali błędów. Pozdrawiam

 • gość interlokut - niezalogowany 2019-08-12 08:14:42

  Do kamyka- w pełni się zgadzam z Pana(i) wpisem .Nic dodać nic ująć! Gdyby wszyscy wymieniali swoje poglądy na naszym poziomie( a co ! trzeba się pochwalić!) to może i nasz polityczny ,lokalny Świat byłby piękniejszy! Pozdrawiam również : )

 • gość interlokut - niezalogowany 2019-08-12 09:54:19

  I tu przyznaję rację, ponieważ poziom dysputy powoduje zachowania. Ludzie chcący błysnąć, czy to politycznie, czy to w inny sposób, musieliby dorównywać do tzw. \"średniej\", bo wiedzieliby, że lokalna społeczność jest wymagająca. A tak mamy, to co mamy wg powiedzenia \"wejdziesz między wrony...\". \"Poziomy\" dostosowuje się do wymagań, a że te są mierne, więc Szczecinek \"błyszczy\" wpadkami obejmującymi nie tylko całą Polskę, bo internet nie ma granic, lecz sprawujący władztwo tego nie widzą. Powoli odsuwani od \"koryta\" przez budzących się mieszkańców, są zaślepieni chęcią zemsty na wszystkich i wszystkim. Pozdrawiam

 • Weta - niezalogowany 2019-08-15 07:53:38

  Po prostu cieszmy się świętem. Dobrze, że jesteśmy w wolnym kraju, mamy co jeść i możemy spotkać się na pikniku rodzinnym w naszym bardzo ładnym miasteczku. W dodatku jest super pogoda. Fajnie, że tylko 10 frustratów to pisało, a mogło na przykład stu ) ha ha :) Uśmiechnijcie się, ludzie....

 • Pochodzę ze Szczecinka - niezalogowany 2019-08-15 13:19:35

  Wstyd mi za Wasze władze miasta które oportunistyczne i małostkowo wyłudzają drobne od Prezydenta RP za to, że śmiał spotkać się z mieszkańcami miasta ! A skoro mi jest wstyd, to co powinni odczuwać mieszkańcy, ich wyborcy ?
  Poza tym zadziwia mnie bezczelność postkomuchów którzy wojnę kulturową PO z PiS, próbują wykorzystać do wzrostu swojego poparcia. Tak jakby postkomuchy zasadniczo różnili się od Platformiarzy ?
  Polityka to często brudna sfera gdy wykorzystuje złe emocje prostych ludzi do szerzenia zła. Mieszkańcy Szczecinka, macie swoje sumienia i swoje rozumy, więc z nich korzystajcie !

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


KREDYTY, POŻYCZKI

Kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki - szeroki wybór ofert bankowych i pozabankowych - na oświadczenie - akceptacja wszystkich dochodów - wysokie..


Decor Trends zatrudni

Firma Decor Trends zatrudni Mistrza zmianowego/Brygadzistę: Opis stanowiska: - organizacja i nadzór realizacji zadań produkcyjnych; -..


Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Prywatna sesja z Wróżką w

Tarot Numerologia - Uczucia praca finanse zdrowie. Oczyszczanie energetyczne - klątwy, uroki, podłączenia energetyczne. Synchronizacja czakr i..


Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


SYNDYK sprzeda 1/2 mieszkania

SYNDYK masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału do 1/2 w nieruchomości lokalowej mieszkalnej w Parsęcku 39/1 o powierzchni 83,50m2 (..


mieszkanie do wynajecia

Kawalerka w Skotnikach ( 5km od Szczecinka ) po kapitalnym remoncie. Kuchnia i przedpokój w zabudowie , ogrzewanie gazowe , na parterze , cieple i..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"