:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

179 interwencji, 25 mandatów i 3 wnioski o ukaranie

Straż Miejska, interwencji mandatów wnioski ukaranie - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu szczecineccy strażnicy miejscy podjęli 179 interwencji w stosunku do 155 osób. – Na 25 sprawców wykroczeń nałożyliśmy mandaty karne. Z kolei na trzy osoby sporządzimy wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Szczecinku – mówi „Tematowi” komendant SM Grzegorz Grondys. – Wśród osób zatrzymanych było 6 nieletnich. Cztery osoby przekazaliśmy policji a trzy doprowadziliśmy do miejsca zamieszkania.

 

    - Początek roku szkolnego to szereg interwencji dotyczących nieletnich, głównie przebywających na wagarach, również palących papierosy itp. W ubiegłym tygodniu patrole doprowadziły do szkół i przekazały pedagogom szkolnym sześciu nieletnich – dodaje G. Grondys. - Z uwagi na niskie temperatury powietrza zaczął się sezon grzewczy. Otrzymujemy coraz więcej sygnałów o spalaniu odpadów. Dlatego, tak, jak co roku, strażnicy będą kontrolować domowe kotłownie. Od momentu, kiedy miasto rozpoczęło prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów, zabronione jest również spalanie pozostałości roślinnych. (sw) 

179 interwencji, 25 mandatów i 3 wnioski o ukaranie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com