:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

24-leni mieszkaniec Szczecinka wpadł z amfetaminą

24-leni mieszkaniec Szczecinka wpadł z amfetaminą

Poszukiwany przez policję, młody mieszkaniec Szczecinka wpadł z amfetaminą. Policjanci zabezpieczyli u 24-latka 40 gramów wspomnianego narkotyku. Mężczyzna jest już w areszcie. Grożą mu trzy lata więzienia.

- Szczecineccy policjanci, patrolując jedną z ulic w centrum miasta, zauważyli mężczyznę, który nietypowo się zachowywał – mówi nam sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku. - Wyglądało też jakby na kogoś czekał. W trakcie legitymowania tej osoby okazało się, że 24-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. To jednak nie był koniec problemów mieszkańca Szczecinka. Podczas prowadzonej kontroli funkcjonariusze ujawnili także w kieszeni wierzchniej plastikowe pudełko z zawartością białego proszku. 

- W związku z tym 24-latka zatrzymano i przetransportowano do szczecineckiej komendy – dodał nasz rozmówca. - Na miejscu zostały przeprowadzone czynności przez techników kryminalistyki. Okazało się, że ta zabezpieczona substancje to 40 gramów amfetaminy. 

Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania zakazanych substancji. Trafił już za kratki, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. 
 

 

.......................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem na wyłączność, a wykorzystane przez nas materiały nagrodzimy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

..........................................................................................................................................................

szczecinek policja amfetamina narkotyki - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 16:17:42

    Ciekawe ile tam było na prawdę amfetaminy, w szczecinku mają ch... sort ::

  • gość 2018-04-24 22:58:01

    NO NO PLOTKI IDA SIEDZIEC A BOS WOLNY

Dodajesz jako: Zaloguj się