36. Bieg Osińskiego w Szczecinku. Ruszyły zapisy


Temat Szczecinecki
03/01/2019

Imprezy Szczecinek - miasto
  • 28KWI

    Kiedy: , godzina: 13:00
    Gdzie: Tereny OSiR, ul. Piłsudskiego

36. edycja Biegu Ulicznego o Memoriał Winanda Osińskiego odbędzie się w Szczecinku już w niedzielę 28 kwietnia. Rozpoczęły się już zapisy na tą największą imprezę biegową w naszym mieście.

W ubiegłym roku w zawodach do mety dobiegło ogółem 722 z 734 biegaczy i biegaczek z terenów całego kraju. Start ostry biegu głównego ponownie będzie miał miejsce przy rondzie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, meta ulokowana zostanie oczywiście na Stadionie Miejskim im. Czesława Kazimierza Lisa przy ulicy Piłsudskiego. Trasa będzie posiadać atest PZLA, a jej dystans wyniesie 10 kilometrów.Zapisy na zawody już się rozpoczęły. Wydarzenie jest prawdziwym, rodzinnym świętem sportowym w którym uczestniczy także większość dzieci ze Szczecinka i okolic. Oprócz biegu głównego (start o godzinie 13:00), imprezie co roku towarzyszą biegi towarzyszące - dzieci z rodzicami, a także młodzieżowe.

Tradycyjnie, oprócz nagród za pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii wiekowej, wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma od organizatorów również pamiątkowy medal. Również najmłodsi dostaną upominek.Zapisy od 1 stycznia prowadzone są na stronie: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4450 - do 19 kwietnia koszt biegu głównego to 40 złotych.

 
Patryk Witczuk

 
36 bieg osińskiego szczecinek zapisy - komentarze opinie (1)

Gość
03/01/2019

Czy w tym roku wreszcie będą medale dla wszystkich dzieci? Dla maluchów są upominki, a starsze nawet medalu na mecie nie dostają, jedynie pierwsze trójki
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Imprezy


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu