:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

38-latek ze Szczecinka usłyszał zarzuty. Grozi mu 8 lat więzienia

Aktualności, latek Szczecinka usłyszał zarzuty Grozi więzienia - zdjęcie, fotografia

38-letni mężczyzna, który w tym tygodniu został zatrzymany przez policję w Szczecinku z powodu podejrzenia o pobicie rocznego dziecka, usłyszał zarzuty.

Jak w czwartek (8.02) poinformował Janusz Bugaj, zastępca prokuratora rejonowego w Szczecinku, mężczyzna ma zarzut spowodowania obrażeń ciała u małoletniego. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Na razie trzy miesiące spędzi w areszcie. Sąd przychylił się bowiem w tej sprawie do wniosku prokuratora. 

Przypomnijmy. We wtorek (6.02) na SOR w szpitalu w Szczecinku zgłosiła się matka z 13-miesięcznym dzieckiem. Ponieważ dziecko miało na ciele ślady, które wskazywały na to, że zostało pobite, o sprawie została zawiadomiona policja. Zatrzymano 38-konkubenta matki, który pod jej nieobecność zajmował się dzieckiem. Był nietrzeźwy. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Koszalinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Czytaj także: https://szczecinek.com/artykul/roczne-dziecko-ze-sladami/388940 .

38-latek ze Szczecinka usłyszał zarzuty. Grozi mu 8 lat więzienia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się