:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

4 kolizje, 9 nietrzeźwych kierujących i zrzutka na narkotyki

Policja, kolizje nietrzeźwych kierujących zrzutka narkotyki - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu na drogach powiatu szczecineckiego doszło do 4 kolizji. – Policjanci zatrzymali też 9 kierujących znajdujących się w stanie nietrzeźwości, w tym 3 rowerzystów – mówi „Tematowi” sierż.. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku.  

    W środę (23.10) na ulicy Kościuszki doszło do potrącenia mężczyzny, który wtargnął wprost pod nadjeżdżający samochód mazda. - Mężczyzna w chwili zdarzenia miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 41-letni mieszkaniec Szczecinka trafił do szpitala ze złamaniem podudzia i poważnym urazem głowy. Kierujący mazdą był trzeźwy – dodaje sierż. sztab. A. Matys. – Z kolei w czwartek (24.10) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 13-letniej rowerzystki. Dziewczynka została potrącona na ul. Wyszyńskiego przez samochód, kiedy rowerem zjeżdżała z przejścia dla pieszych. W następstwie uderzenia przewróciła się na chodnik doznając ogólnych potłuczeń. Została przetransportowana do szpitala w Koszalinie.

    Policjant wspólnie ze strażnikiem miejskim dokonał zatrzymania 36-letniego mężczyzny, który dokonał zniszczenia pojazdu ford focus zaparkowanego przy ul. Koszalińskiej w Szczecinku. Łączna suma zniszczeń, których dokonał sprawca, wyniosły 1000 zł. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienie wolności. 

    Policjanci podczas legitymowania 19-latka i jego nieletniej koleżanki ujawnili środki odurzające w postaci marihuany, które miała przy sobie dziewczyna. Jak oświadczyli zatrzymani, oboje złożyli się na narkotyki. Teraz odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszych losach dziewczyny zadecyduje Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Szczecinku.

 

    - Na terenie jednego ze sklepów w Szczecinku nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał kradzieży 28 sztuk gier komputerowych o łącznej wartości prawie 6000 zł – kończy rzecznik szczecineckiej policji. (sw)

4 kolizje, 9 nietrzeźwych kierujących i zrzutka na narkotyki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com