:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

5000 zł dla Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

5000 zł dla Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

Zakończyło się głosowanie na najciekawsze lokalne inicjatywy społeczne w ramach IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. SzLOT, dzięki głosom klientów Tesco zyskał grant w wysokości 5000 złotych na realizację projektu „Nasz świat w obiektywie”.

Dnia 10 lipca 2018 roku,  w sklepie Tesco przy ulicy Koszalińskiej  w Szczecinku odbyło się oficjalne wręczenie grantów zwycięzcom IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna  otrzymała czek na 5000 złotych na realizację projektu, który dotyczyć będzie zorganizowania dla dzieci i młodzieży konkursu fotograficznego, polegającego na wykonaniu zdjęć charakterystycznych dla Szczecinka i jego mieszkańców. W ostatnim miesiącu konkursu opublikujemy wszystkie prace na stronie internetowej SzLOT-u. Zwycięzców wyłoni głosowanie. Projekt zakończy się wystawą fotograficzną w holu kina Wolność w Szczecinku. Nagrodzone zdjęcia będą publikowane       w lokalnych materiałach promocyjnych oraz zostaną wydrukowane jako pocztówki

W imieniu SzLOT czek z rąk kierownika sklepu odebrał Mariusz Getka, który serdecznie podziękował  klientom Tesco za głosy, a następnie stwierdził, że inicjatywy podejmowane przez tą sieć handlową od lat aktywują społeczność lokalną. Oczywiście,  zapewnił też, że SzLOT uczestniczyć będzie we wszystkich projektach ogłaszanych przez TESCO.

Podczas szczecineckiej uroczystości przyznane granty odebrały również Stowarzyszenie "Akson" z projekt Niepełnosprawność i Kultura (3000 zł) oraz Postomińskie Stowarzyszenie "Razem Lepiej" za projekt "Hej buty, buty me..." - czyli wspomnienia najstarszych mieszkańców Gminy Postomino (1000 zł).

Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem, a także wymianą poglądów, opinii i doświadczeń przedstawicieli Tesco oraz stowarzyszeń.

 

(komunikat prasowy)

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


tesco szlot decydujesz pomagamy grant - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się