:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

64-letnia kobieta zgubiła portfel z 11 tys. zł. Trafiło na uczciwego mieszkańca

Policja, letnia kobieta zgubiła portfel Trafiło uczciwego mieszkańca - zdjęcie, fotografia

Zwykle znalezienie symbolicznego grosika lub złotówki na ulicy sprawia, że od razu z uśmiechem chowamy monetę do kieszeni. Co jednak w przypadku, kiedy zdarza się znaleźć znacznie większą sumę? Na ogromne uznanie zasługuje postawa 31-letniego mieszkańca Szczecinka, którego małżonka w tych dniach znalazła portfel, a w nim dokumenty i aż 11 tysięcy złotych! Mężczyzna przyniósł portfel wraz z pieniędzmi na komendę policji. Szybko udało się też ustalić jego właścicielkę.


Okazała się nią 64-letnia kobieta. – Uczciwy mężczyzna poprosił o pomoc w zwróceniu portfela właścicielce – informują szczecineccy policjanci. Funkcjonariusze szybko skontaktowali się z kobietą, która z komendy odebrała swoją zgubę. Właścicielka nie sądziła, że ktoś odda jej portfel, który zgubiła kilka dni wcześniej.

- Postawa jaką wykazał się 31–letni mieszkaniec Szczecinka powinna stanowić wzór dla wszystkich, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji. Takie zachowanie niewątpliwie zasługuje na miano godnego naśladowania – podkreślają policjanci.

 

info: policja


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


portfel zguba 11 tysięcy policja mieszkaniec znalazca - komentarze opinie

  • gość 2018-07-03 11:51:22

    brawo za normalność! :)

  • Mała - niezalogowany 2018-07-03 13:11:01

    Ja ostatnio znalazłam telefon skontaktowałam się z rodziną osoby, która zgubiła telefon i co się okazało że trafiłam na takiego " buraka" że nawet dziękuję nie powiedział

Dodajesz jako: Zaloguj się