:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

9 grudnia odbędzie się kolejna Gala walk w Szczecinku. Polska zmierzy się z Norwegią

Kiedy: 2017-12-09 , godzina: 19:00 | Gdzie: Hala sportowa, ul. Jasna

Już w sobotę, 9 grudnia, w hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku, odbędzie się prestiżowa gala K-1. Będzie to już jej szósta edycja. Tym, razem reprezentacja Polski zmierzy się z Norwegią.

Tego dnia odbędą się walki w formule full-contact i K-1. Odbędzie się także jedna walka bokserska. Szczecineckiej publiczności zaprezentują się między innymi niedawni medaliści Mistrzostw Czech: Bartosz Grat i Bartłomiej Mienciuk.

Najpierw miejsce będą miały przedwalki, a następnie odbędzie się spotkanie międzypaństwowe. Gala jak zawsze, cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. W ubiegłym roku, Polska mierzyła się z Włochami, a cała impreza stała na wysokim poziomie.

Sobotnią galę uświetni pokaz kulturystyczny Karola Małeckiego, który jest zwycięzcą Mr. Olympia i Arnold Classic Europe. Gali będzie towarzyszyć również rejestracja potencjalnych dawców szpiku, między innymi dla chorej na białaczkę 16-letniej Natalii Otton, zawodniczki KSW Szczecinek.

Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w OSiR bądź jeszcze przed galą w hali przy ulicy Jasnej 2A.

Początek o godzinie 19:00. Emocje i widowiskowe walki - gwarantowane.

Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


gala walk szczecinek polska norwegia k1 kickboxing - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się