:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Akademia Piłkarska Szczecinek najlepsza w turnieju rocznika 2008

W sobotę (10.02) w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej, odbył się turniej piłkarski rocznika 2008 i młodszych. Akademia Piłkarska Szczecinek nie zawiodła i w zawodach zajęła pierwsze miejsce.

AP Szczecinek wystawiła w turnieju cztery drużyny – dwie z nich prowadzone przez Krzysztofa Kutrowskiego i dwie prowadzone przez Huberta Czeszczewika i Marcina Fijołka. Oprócz gospodarzy, zagrały jeszcze JFA Przechlewo, AP 2012 MKS Debrzno i AP Reissa Szczecinek.

Mecze rozgrywane były po 10 minut systemem każdy z każdym. Spotkanie decydujące o zajęciu pierwszego miejsca rozegrane zostało pomiędzy AP Szczecinek I, a JFA Przechlewo. Żadna z tych drużyn do tego momentu nie miała na koncie ani jednej porażki, więc wynik decydował o zwycięstwie w turnieju. Był to bardzo emocjonujący mecz zarówno dla zawodników jak i przybyłych kibiców, zakończony zwycięstwem gospodarzy 1-0.

Po kilku godzinach zmagań, w turnieju zwyciężyła AP Szczecinek I (trener Krzysztof Kutrowski), która nie przegrała ani jednego spotkania w tych rozgrywkach. Zaraz za nimi uplasowała się JFA Przechlewo, a brązowy medal wywalczyli zawodnicy AP 2012 MKS Debrzno.

Taki turniej to kolejna okazja dla młodych zawodników do doskonalenia swoich umiejętności i zawierania boiskowych przyjaźni. Dla wielu zawodników z grupa początkującej trenowanej przez Huberta Czeszczewika i Marcina Fijołka, sobotni turniej był pierwszym, w którym wystąpili, a mimo to nie dawali po sobie poznać zdenerwowania.

Wyniki:
I miejsce  - AP Szczecinek I
II miejsce – JFA Przechlewo
III miejsce – AP 2012 MKS Debrzno
IV miejsce – AP Reissa Szczecinek
V miejsce  - AP Szczecinek II
VI miejsce  - AP Szczecinek IV
VII miejsce – AP Szczecinek III

Dla zwycięskiej drużyny U-8 sobotnie zawody były przystankiem w przygotowaniach do wojewódzkich finałów turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku, które w pierwszej połowie kwietnia trzeci raz z rzędu zostaną rozegrane w Szczecinku. Wcześniej podopieczni Krzysztofa Kutrowskiego grali w bardzo silnie obsadzonych turniejach w Redzie i Gnieźnie. Szczególnie korzystnie zaprezentowali się w drugim z nich, gdzie wygrali m.in. z FA Leszno, Elaną Toruń i Wartą Śrem, zajmując ostatecznie siódme miejsce w stawce trzydziestu sześciu drużyn. Bramkarz Daniel Bednarski wybrany został wówczas najlepszym golkiperem zawodów.

info, foto: AP Szczecinek

 

..........................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem, a wykorzystane przez nas materiały nagradzamy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

..........................................................................................................................................................

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


akademia piłkarska szczecinek turniej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się