:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Akademia zakończyła sezon w Nakle

Ostatnim akcentem sezonu 2017/2018 był dla Akademii udział drużyny U-7 w turnieju Mini Mundial Junior Cup w Nakle nad Notecią. Organizatorem turnieju była SF Junior Nakło.

Do niedzielnych zmagań zgłoszone zostały dwa nasze zespoły sponsorowane przez firmę Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. Każdy z nich rozegrał aż dziesięć meczów. Nie była prowadzona klasyfikacja, chodziło o dobrą grę i zaprezentowanie umiejętności w duchu fair-play. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w turnieju.
Mecze były niezwykle wyrównane, Akademia zaliczyła kilka zwycięstw, remisów i porażek. Najważniejsze było pełne zaangażowanie najmłodszych i duża ilość strzelonych bramek.

Do "drużyny marzeń" tego turnieju trafiło dwóch naszych zawodników:
- Mikołaj Marczyński
- Szymon Kaczor

Skład: Szymon Kaczor, Marcel Rygielski, Emilian Bohdanowicz, Michał Szczęsny, Nikodem Purlis, Marcin Łobaczewski, Mikołaj Miksza, Błażej Kotowicz, Artur Szafraniec, Maksymilian Olechnowicz, Wojciech Kun, Franciszek Kosicki, Mikołaj Marczyński, Adam Kawecki.
Trenerzy: Jakub Śpiegowski, Dorian Pacałaty.


info, foto: Akademia Piłkarska Szczecinek

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


nakło akademia piłkarska szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2018-07-06 14:05:15

    Ciekawe czy zaraz polecą hejterskie komentarze tych Ekotłumanów, że te dzieci zostały zmuszone żeby grać pod logo kronospanu.

  • Karol - niezalogowany 2018-07-06 14:22:38

    po co ciekawość - twój jest pierwszym komentarzem na ten temat. więc już są :D

Dodajesz jako: Zaloguj się