:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Alkohol w strefie aktywnego wypoczynku, skarżąca się na ból nogi kobieta. Raport Straży Miejskiej

Alkohol w strefie aktywnego wypoczynku, skarżąca się na ból nogi kobieta. Raport Straży Miejskiej

W okresie od 31.07 do 6.08 strażnicy podjęli 113 interwencji w stosunku do 105 osób. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 29 zdarzeń, z czego w 28 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

W okresie od 31.07 do 6.08 strażnicy podjęli 113 interwencji w stosunku do 105 osób. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 29 zdarzeń, z czego w 28 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy. Funkcjonariusze we wspomnianym okresie ukarali mandatami karnymi 22 osoby. Łączna kwota wystawionych mandatów to 1 950 zł.

1.08 - około godziny 19:40 na ul.Wyszyńskiego operator monitoringu ujawnił spożywanie alkoholu przez trzy osoby. Skierowany tam patrol wylegitymował trzy osoby, z których dwie były nieletnimi w wieku 16 i 17 lat. 17-latek został ukarany mandatem karnym natomiast nieletni zostali przekazani patrolowi policji.

2.08 - około godziny 18:40 dyżurny Straży Miejskiej w Szczecinku otrzymał zgłoszenie o kobiecie leżącej na chodniku przy ul.Trzesieckiej. Patrol straży miejskiej udał się na ul.Trzesiecką. Przy sklepie ABC na chodniku leżała kobieta, która skarżyła się na ból prawej nogi w okolicy kolana, miała opuchniętą dłoń. Na miejsce wezwano zespół ratunkowy, który zabrał ją na SOR.

4.08 - około godziny 22:15 operator kamer monitoringu miejskiego zauważył w strefie aktywnego wypoczynku grupę osób spożywających tam alkohol. Dwie z tych osób oddawały również mocz na wymurowany tam grill. Na miejscu strażnicy wylegitymowali 7 osób. Pięć zostało pouczonych, natomiast osobom, które oprócz tego, że piły alkohol, również oddawały mocz na grill, zaproponowano mandaty karne. Jedna z tych osób przyjęła mandat, a na drugą zostanie skierowany wniosek o ukaranie.

5.08 - około godziny 15:30 na prośbę PSP strażnicy zabezpieczyli akcję usuwania plamy oleju na ul.Narutowicza. W momencie, gdy strażacy usuwali tę plamę, strażnicy kierowali ruchem drogowym, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

6.08 - około godziny 8:00 dyżurny straży miejskiej został telefonicznie poinformowany o hulajnodze znalezionej w strefie aktywnego wypoczynku przy ul.Kopernika. Na miejscu patrol znalazł wspomnianą hulajnogę. Hulajnoga została zabezpieczona i znajduje się do odbioru w siedzibie straży miejskiej.

Oprócz wymienionych interwencji strażnicy w czterech przypadkach interweniowali  w sprawie znalezionych rannych ptaków. Każdorazowo ptaki te zostały przewiezione do lecznicy weterynaryjnej. W jednym przypadku była to interwencja w sprawie konia, który znajdował się przy ulicy. Dwie w przypadku bezdomnego psa i kota. W obu przypadkach zwierzęta zostały przewiezione do schroniska dla zwierząt.

W dniach 5-6.08 zabezpieczenie Szczecineckiego Weekendu Biegowego organizowanego przez Miejski Klub Lekkoatletyczny


straż miejska alkohol strefa wypoczynku - komentarze opinie

  • gość 2017-08-07 22:19:42

    Ten raport to kolejny argument za tym, żeby zlikwidować Straż Miejską w Szczecinku. Czym oni się zajmują? Odnajdywaniem rzuconych w krzaki przez dziecko zabawek w postaci hulajnogi, chorymi ptaszkami, pilnowaniem plam oleju i wlepianiom gówniarzom mandatów za picie piwa i sikanie...Mogliby nie istnieć, szkoda na to pieniędzy.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-10 09:13:00

    Darmozjady niszczsce droge w parku samochodami my musimy ich utrzymywać mam nadzieję ze to się kideys skonczy jak w normalnych miastach w to miejsce lepiej 10ciu policjantów

Dodajesz jako: Zaloguj się