:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Andrzej Poniedzielski - dziś w Szczecinku

temat.net: archiwum, Andrzej Poniedzielski dziś Szczecinku - zdjęcie, fotografia

Już dziś (piątek, 25 października) w Szczecinku będzie gościł Andrzej Poniedzielski. Postaci tej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Poeta, autor tekstów piosenek, humorysta, twórca scenariuszy, słowem - nietuzinkowy i ciekawy człowiek odwiedzi Miejską Bibliotekę Publiczną. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, organizator wydarzenia już teraz zaprasza wszystkich do uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

- To postać wyjątkowa, z dużym poczuciem humoru i dystansem do świata – podkreśla Łukasz Koczan, zastępca dyrektor SAPiK. – To człowiek, którego satyryczne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość stoi na bardzo wysokim poziomie. 

Zdaniem naszego rozmówcy, Andrzej Poniedzielski reprezentuje ten rodzaj kultury wysokiej, który bezwzględnie należy promować, a na który niekiedy w rozmaitych kalendarzach imprez kulturalnych czy w mediach po prostu nie ma miejsca. – Staramy się, aby w Szczecinku oprócz tzw. masowych imprez kulturalnych, organizowane były także wydarzenia o znacznie wyższym poziomie. Do takich z pewnością należą spotkania z różnymi osobistościami literatury i kultury, odbywające się w szczecineckiej bibliotece. Cieszą się one zazwyczaj bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Szczecinka. Myślę, że podobnie będzie i tym razem. Już teraz na dzisiejsze spotkanie serdecznie wszystkich zapraszamy.

Warto nadmienić, że spotkanie z Andrzejem Poniedzielskim rozpocznie się w czytelni biblioteki o godzinie 17.00. Wstęp wolny. (z)

foto: Wikipedia


Andrzej Poniedzielski - dziś w Szczecinku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com