:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

14°C bezchmurnie

Antoni Borys mistrzem Polski!

W sobotę (11.08) w Katowicach odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików w Triathlonie. Złoty medal na tej ważnej imprezie zdobył Antoni Borys, reprezentant Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek!

Zawodnicy rywalizowali w pływaniu, biegu i jeździe na rowerze. Antoni Borys spisał się znakomicie - jego czas na finiszu wyniósł 24:11,79 i dzięki temu wygrał całą imprezę! Zawodnik MKP Szczecinek na mecie wyprzedził Krzysztofa Maksymowicza z Bielan i Filipa Glapę z Poznania. Wśród młodzików zawody ukończyło łącznie 30 zawodników.

Warto wspomnieć, że Antoni w maju - także w kategorii młodzików (M 14-15) - został wicemistrzem Polski w Duathlonie.