:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Babski Jarmark w Szczecinku po raz trzeci

Babski targ w Szczecinku po raz trzeci

Koszulki, koszule, żakiety, kurtki, spodnie, spódnice, torebki, buty, paski, kosmetyki… Nie sposób wymienić, ile rozmaitych produktów zostało wystawionych na sprzedaż podczas odbywających się w Szczecinku Babskich Jarmarków. Ponieważ tego typu wydarzenia cieszyły się dotąd olbrzymim wręcz zainteresowaniem, organizatorzy już planują kolejne. Najbliższy targ, na którym będzie można wymienić swoją garderobę, odbędzie się jeszcze w marcu. Warto już teraz przejrzeć szafy i odpowiednio się do tego przedsięwzięcia przygotować.


Do udziału w wiosennym Babskim Jarmarku zachęcają organizatorki ze Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. – Wiadomo, w wielu szafach rzeczy po prostu zalegają. Mamy do nich sentyment, ale właśnie od tych ubrań i butów szafy wręcz pękają w szwach. Myślę, że nasz Babski Targ jest idealnym miejscem do tego, by opróżnić przepełnione garderoby i zrobić miejsce na nowe rzeczy – tak w jednej z wcześniejszych rozmów zachęcała do udziału w wydarzeniu Bożena Hodowaniec. Tym razem pora, by pomyśleć o tym, żeby odzież i obuwie zimowe zamienić na wiosenno-letnie.
Wiosenny Babski Targ zaplanowano na 24 marca (sobota). Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11.00. Tradycyjnie kiermasz odbędzie się w sali Spółdzielczego Domu kultury Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Warcisława IV 14a. Szczegóły na stronie http://www.szsm.szczecinek.pl/wiosenne-wietrzenie-szaf-art-228-1.html .
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


babski targ szczecinek spółdzielnia mieszkaniowa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się