:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Badmintoniści w Gwdy na występach w Choszcznie

Ekipa z UKS Gwda Wielka znowu dała znać o sobie biorąc udział w cyklicznym turnieju badmintona w Choszcznie o nazwie  „Spadające liście”. Jest to ogólnopolski turniej dla  amatorów rozgrywany według specyficznych zasad polegających między  innymi na nieprzerwanej, 15 minutowej grze z wylosowanym przeciwnikiem bez względu na wiek i stopień zaawansowania, jak i też bez podziału na płeć.

W rozgrywanym w dniu 26 października turnieju rozpiętość wieku była naprawdę duża: Najmłodszym uczestnikiem był 9-letni Kacper Kurek z UKS Gwda Wielka a najstarszym 68-letni Marian Stelter z Koszalina, trener badmintona klasy mistrzowskiej.

Zawodnicy musieli rozegrać po 5 pojedynków, czyli w sumie 75 minut gry. Grając z różnymi przeciwnikami oraz w grach podwójnych nie mieli wpływu na wybór swojego partnera. Zgromadzone punkty w tych meczach świadczyły o zajmowanym miejscu.

Wielki sukces odniósł 13-letni Rafał Marusiak z UKS Gwda Wielka,  zdobywając II miejsce. Reszta członków klubu zajęła miejsca  nagradzane pucharami zdobywając ich aż 8.

Turniej cieszył się dużym powodzeniem i był świetnie zorganizowany, a klub UKS Gwda Wielka reprezentowali: Kacper Kurek (9 lat), Kuba Lenik (11 lat) , Rafał Marusiak (13 lat), Piotr Kozioł (14 lat) Joanna Nita (15 lat), Paulina Perłowska (15 lat), Joanna Perłowska (37 lat) i Piotr Pindral (41 lat). (uksgwda)

Badmintoniści w Gwdy na występach w Choszcznie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com