:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Bal dla Martynki odwołany. To jednak nie koniec pomocy dla dziewczynki

Bal dla Martynki odwołany. To jednak nie koniec pomocy dla dziewczynki

To miał być już piąty Bal Charytatywny Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe. Tym razem organizacja chciała pomóc walczącej z różnymi poważnymi chorobami, Martynce. Niestety, jak poinformowało stowarzyszenie, bal zaplanowany na 11 maja, nie odbędzie się. Porozumienie Samorządowe wystosowało w tej kwestii oficjalne stanowisko.

Oto jego treść: 

Z przykrością informujemy, iż organizowany przez Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego piąty Bal Charytatywny, z przyczyn od nas niezależnych, nie odbędzie się. Nie znaczy to wcale, że pozostawimy Martynkę Stawowską bez pomocy. Postanowiliśmy wesprzeć rehabilitację i leczenie dziewczynki w dwojaki sposób. Po pierwsze do końca maja będziemy zbierać pieniądze na utworzonym specjalnie dla Martynki koncie. Po zakończeniu zbiórki, środki zostaną przekazane rodzicom dziewczynki. Po drugie siódmy Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej, który odbędzie się pod koniec września, będzie organizowany na rzecz dwójki chorych dzieci - jednym z nich jest Martynka.


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


porozumienie samorządowe martynka bal - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się