:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Beata Szydło ogłasza Joannę Pawłowicz. Spotkania z mieszkańcami nie było, PGK kosił trawę

Temat Szczecinecki 07/09/2018 15:04

PiS kontynuuje kampanię wyborczą w regionach. Tak jak zapowiadaliśmy, w piątek, 7.09 w Szczecinku gościła była szefowa rządu Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło. Pani premier wraz z towarzyszącymi jej sekretarzem stanu MSWiA Pawłem Szefernakerem oraz wiceminister środowiska Małgorzatą Golińską przedstawiła kandydatów partii na burmistrzów i wójtów w powiecie szczecineckim.


Początkowo plan zakładał, że spotkanie z panią premier odbędzie się w szczecineckim parku. Na czwartkowej (6.09) konferencji prasowej Tomasz Wójcik zapraszał na to wydarzenie mieszkańców Szczecinka. Niestety, w ostatniej chwili koncepcję trzeba było zmienić. Powodem takiego stanu rzeczy było to, że akurat w czasie zgłoszonego wcześniej spotkania z Beatą Szydło w szczecineckim parku prace porządkowe postanowiło przeprowadzić podległe ratuszowi PGK.

- Z tego względu ochrona pani premier nie zgodziła się na otwarte spotkanie w szczecineckim parku

– dowiadujemy się od organizatorów wydarzenia. Ostatecznie konferencja z Beatą Szydło odbyła się w RCEEiRJ. Ponieważ sala konferencyjna ma ograniczoną pojemność, nie wszyscy mieszkańcy, którzy na to wydarzenie przybyli, mogli jednak w nim uczestniczyć. Sporo ludzi nie kryło z tego faktu swojego niezadowolenia.
Ci, którzy dostali się na salę, mogli wysłuchać krótkiego wystąpienia pani premier.

- Moje wspomnienia związane ze Szczecinkiem wiążą się oczywiście, jak dla osoby mieszkającej na południu Polski, z moimi podróżami wakacyjnymi nad morze

– mówiła Beata Szydło.

– Jest to miasto niezwykle piękne. Potem miałam okazję spotkać wspaniałego człowieka stąd, ze Szczecinka, którego my nazwaliśmy Tomkiem. Chodzi oczywiście o Tomasza Golińskiego, tatę wiceminister Małgosi. A potem już miałam okazję poznać jego wspaniałą córkę, czyli Małgorzatę Golińską. Tym bardziej z wielką ochotą jestem tu z państwem. 


- Polska potrzebuje dobrej zmiany, która da realne szanse wszystkim rodzinom mieszkającym w Polsce, bez względu na to, gdzie żyjemy – mówiła dalej pani premier. – Zmiany, które wprowadza nasz rząd mają powodować, żeby w każdej miejscowości, każdy miał szansę na spełnianie swoich ambicji zawodowej i na myślenie o swojej przyszłości. Dlatego ta dobra zmiana potrzebna jest również w samorządach. Nasz rząd przygotował wiele projektów i programów dedykowanych naszym miastom. Tylko musi być ktoś, kto jest partnerem rządu i chciałby z tych programów skorzystać. 

W trakcie spotkania oficjalna stała się wiadomość, kto w Szczecinku z ramienia PiS-u powalczy o urząd burmistrza. Jak poinformowała Małgorzata Golińska, będzie to – Joanna Pawłowicz. Wiceminister podkreśliła, że kandydatka będzie walczyć o to, by w Szczecinku miały miejsce dobre zmiany: w podejściu do człowieka, w szacunku, w uczciwości, o to, by rozbijać układy, a także o to, by dostrzec to, że w naszym mieście są mieszkańcy wartościowi, których trzeba szanować.

– To takie proste

– zaznaczyła Małgorzata Golińska.

- Mam nadzieję, że zostanie burmistrzem Szczecinka i w końcu będziemy mogli powiedzieć, że jest tu dobra współpraca rządu z samorządem

– dodała wiceminister. Warto nadmienić, że w Barwicach o władzę ubiegać się będzie Wojciech Osuch, w Białym Borze Jacek Szwejda, a w Bornem Sulinowie Marek Pasławski. O stanowisko wójta w Gminie Szczecinek powalczy natomiast Grzegorz Szwałek.

Spotkanie z Beatą Szydło przebiegało spokojnie. Swoją obecność na wydarzeniu zaznaczyli jednak działacze KOD, Strajku Kobiet, jak również sympatycy PO. Przed siedzibą PiS-u ustawiono jeden ze znanych w całej Polsce billboardów kampanii Platformy „PiS ukradł miliony”. Na parkingu ustawiono głośniki, za pomocą których manifestujący próbowali zakłócić wydarzenie, natomiast protestujący w koszulkach z napisami „Konstytucja”, skandowali przed budynkiem ekologicznego centrum. Nie brakowało słownych przepychanek pomiędzy pikietującymi a zwolennikami PiS-u. Emocje studziła policja. W sali konferencyjnej doszło też do pewnego incydentu: organizatorzy, widząc jedną z manifestujących osób na widowni, próbowali ją wyprosić. Ostatecznie kobieta została. Jak wyjawili nam organizatorzy, umówiono się z nią wcześniej, że „zachowa zasady kultury osobistej i nie będzie zakłócać przebiegu konferencji”. 

Reklama

beata szydło joanna pawłowicz pis spotkanie szczecinek - komentarze opinie

 • gość 2018-09-07 15:23:22

  Byłam , widziałam ! gdzie niby kosili tę trawę ?????????????!!!!!!!

 • gość 2018-09-07 15:25:08

  Brawo Beata, brawo Joanna, teraz do przodu!!!

 • gość 2018-09-07 15:27:53

  Dokładnie tak było. Przed przyjazdem Komorowskiego malowali w parku trawę na zielono i to dosłownie. Kto by przypuszczał, że w listopadzie PGK będzie kosić trawniki w parku? ??? A teraz co się działo? Dobrze wiedzieli, kiedy będzie spotkanie z Beatą Szydło i akurat teraz trzeba było przyciąć trawę i krzewy i w ogóle jakieś głośne roboty prowadzić. No słabe to bardzo...

 • Władysław Urbański 2018-09-07 15:35:22

  Sprzątanie parku było zaplanowane już pół roku wcześniej. Teraz trzeba zaplanować sprzątanie Ratusza. :)

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 15:35:47

  A mało to miejsca w parku,po co takie spotkanie dla wąskiej grupy ludzi ?

 • gość 2018-09-07 16:16:30

  Jak moąna dialogować z Platfoprmą skoro Douglas uważa miasto za swoją własność. To szczyt prostactwa i chamstwa by nie szanować przedstawiciela rządu i dać szanse normalnym mieszkańcom na spotkanie, na wypowiedzenie swoich pretensji i .... nadziei. Zdaje sie, że na kopach ktoś zostanie wyprowadzony z magistratu, a tak po męsku, to mu się należy w pysk. Tylko do tego trzeba być oficerem by dostać po twarzy panie JHD. No i ten Marianek od stu kochanek. Wszędzie go pełno.

 • gość 2018-09-07 16:18:36

  Protestujące KODziarki potraciły dotacje na swoje stowarzyszeniowe korytka.

 • gość 2018-09-07 16:23:52

  podobno trawe kosił Radzio razem z Chodzącym Tyłem!

 • gość 2018-09-07 16:32:44

  Jestem zwolennikiem PIS jak najbardziej ale to co zrobiliście jest poniżej krytyki, kto to jest Pawłowicz i dlaczego? Dlaczego nie wystawiono rzetelnego, prawowitego kandydata PIS, sami oddajecie to miasto w dalsze władanie skorumpowanego i zabetonowanego po.

 • Dawid - niezalogowany 2018-09-07 17:13:26

  Co za podłość PO. I tak to im nic nie da. Czas się pakować.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 17:21:49

  Dziękuję bardzo pani premier za to że stwierdziła że Szczecinek to piękne miasto szkoda że nie miała okazji zobaczyć pięknego parku i szkoda że to zaczęło się kiedy do władzy dostało się PO

 • gość 2018-09-07 17:37:18

  Czy warto oddać głos na taką alternatywę dla partyjnego PO?

 • gość 2018-09-07 17:55:43

  No. Pani Premier też nie zobaczyła riksz i tego jeziora, co zostało zasypane. Jeszcze dwa miesiące temu mogła się też nieźle nawąchać. Niektórym to tak zryło mózgi, że teraz drą ryja. A park to zrobili Niemcy. Za PO zrobiono w nim dróżki z jakiegoś białego gó...na. Po każdej rowerowej wycieczce przeklinam anonimowego debila, który to zatwierdził.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 18:07:27

  Jedno jest pewne, jak Pani Pawłowicz wygra wybory, to rozpocznie od czystek w spółkach miejskich. I słusznie, dosyć z uprawianiem polityki przez ludzi, którzy mają służyć mieszkań com miasta a nie jego władzy. O widzę, że baba60 przeniósł się z ligowca pod centrum. Brawo ty!

 • gość 2018-09-07 18:16:40

  No i można pohejtować po miejskiej spółce, tym razem za to, za to że pracowała. Dobrze, że nie wjechał kosiarką w rządową furę :) Ps. A wystarczyło podejść, uświadomić rangę gościa i poprosić, żeby pojechał sobie dalej tą kosiarką. Nie wszyscy żyją polityką. Może po ludzku nie wiedział kto to jest. Jak nie mikrofony i nagłośnienie do niczego tak teraz kosiarka niedobra....

 • gość 2018-09-07 18:20:10

  Ani slowa o protestujacych przeciwko tej pani i to wlasnie dlatego przeniesiono spotkanie do sali konferencyjnej,a nie dlatego,ze ktos niby kosil trawe,po co te klamstwa.

 • Gośćf - niezalogowany 2018-09-07 18:21:54

  A ci krzykacze to zawodowi protestujący? Za aborcja oni za sądem oni za konstytucją dalej ci sami w obronie kobiety też oni. Mamy nowy zawód. Ciekawe kto im płaci.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 18:44:52

  Oj Radku z PGK przegiąłeś. Szykuj się na hurtownie jajek.

 • gość 2018-09-07 19:01:57

  Pani Joanno, proszę POgonić tą sitwę

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 19:02:57

  Mając na uwadze zestaw: Kudłaty, Delfin i Chodzący do tyłu, to będzie tylko lepiej.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 19:18:43

  Wstyd kierowniku ratusza! Ludzie ściśnięci, salka mała. Tak traktuje się niezwolenników PO. I te straszne, drące się twarze kodziarskich emerytów i rencistów oraz zwolenników aborcji. Najwyższy czas na zmianę - dobrą zmianę!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 20:06:02

  A takie brawa to za Bieruta widziałem

 • gość 2018-09-07 20:32:44

  Gość - niezalogowany 2018-09-07 19:18:43 Niby jaki kierownik ratusza jest winny temu,ze spotkanie odbylo sie w malej sali,czyzby to ratusz organizowalwizyte StraSzydlo?Niby dlaczego odbierasz prawo komus do protestowania,to,ze ktos jest za aborcja,tojuz jestgorszyod Ciebie?Dajesz tylko prawo do protestow tylko zwolennikom PiS,zapomniales jak zescie sie wydzierali(nawet na cmentarzu)jak rzadzilo PO,czyli uwazasz,ze Wamwszystko wolno,ale innym juz nie.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 21:53:54

  Pogonić Lisa i niePOrozumienie samorządowe

 • gość 2018-09-07 22:03:53

  Myślę, że dla pani Joanny Pawłowicz to poparcie to niedźwiedzia przysługa. PiS słynie z otaczania się miernotami, a pani Pawłowicz chodzi chyba o coś innego. Poza tym nie rozumiem ewidentnej manipulacji w artykule: "złe" PGK, które kosi trawę podlega ratuszowi, a "dobre" RCEEiRJ, w którym odbyło się spotkanie, to czyje dzieło?

 • gość 2018-09-07 22:07:41

  Ochrona Beaty Szydło, można pisać książki... Kosiarka to zagrożenie... Co na to dzieci spacerujące w pobliżu?

 • gość 2018-09-07 22:12:02

  Marzy o zaoraniu Kronospanu- ciekawe czemu?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 22:15:09

  Ale się uśmiałam, ktoś napisał"Marianek od stu kochanek",dobry ten Marianek.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 22:36:41

  40 osób poparcia na sali wyglądało bojowo. Na otwartej przestrzeni nikt by ich nie zauważył. Ratowali akcję i uciekli pod dach. Żeby z twarzą wyjść.

 • gość 2018-09-07 22:40:39

  PGK rulezz pozdrawiam załogę

 • Gość - niezalogowany 2018-09-07 22:52:04

  Słabemu politykowi i kosiarka do trawy przeszkadza. A tak naprawdę okrzyki " konstytucja" się nie podobały. Woleliby łamać po cichu, a nie żeby im głośno przypominano, że łamią prawo.

 • gość 2018-09-08 05:33:35

  Powiem tak jak 80 % POLAKÓW: Kocham PiS za: 500 plus, za wyprawkę do szkoły „dobry start” za obniżenie wieku emerytalnego. za darmowe leki-dla ludzi starszych, za 2 tyś najmniejszej pensji, za zniesienie śmieciowych umów, za 18 zł godzinnej stawki pracy, za dbanie o pracowników za co chwali prezes Solidarności Andrzej Duda, za obniżenie wieku emerytalnego, ZA pozbycie się Milicjantów z Policji, Za reformę prokuratury i Sadownictwa, gdyż były to ŚWIĘTE KROWY Za Nie wpuszczenie do Polski tzw. "TERRORYSTÓW" = Za przeciwstawienie się Żydom gdyż chcieli zagarnąć razem z Gronkiewicz Walc Hanną nasze Kamienice, Za mieszkanie plus - Za WSZYSTKO – ALE za to nie lubię partii PO za CO Wiec odpowiem: Za niszczenie biednych ludzi za podwyższenie podatku WAT, Za niszczenie Polskiej gospodarki ( FSO, STOCZNIE i inne…) za KOLESIOSTWO i wkręcanie na stanowiska: rodziny i przyjaciół oraz syna burmistrza za Niemiecką telewizje TVN. - Możecie pisać i pisać ale Sondaże wyborcze mówią o wszystkim. TAKA JEST PRAWDA KTÓRA BOLI Partii PO i Bankowca NOWOCZESNEJ Petru !. A PO Czym Się Pochwali ? Przez 8 Lat Niszczyli Nasz Kraj i To Co Merkel kazała To Tusk Robił i W Nagrodę Dostał Się Do Sztrasburga – Taka Prawda !. Biedny człowiek na ulice nie wyszedł, gdyż się bał i był po-prostu za słaby !. A TERAZ WAS TO BOLI PRYWACIARZE I BANKOWCY GDYŻ NIE MOŻECIE KRAŚĆ !

 • gość 2018-09-08 07:20:49

  Co innego manifestować, a co innego przeszkadzać i celowo zagłuszać. Ta irytująca zwyklych ludzi szczekaczka też pewnie spontaniczna była... Możecie sobie krzyczeć, ale to nie was popiera większość. Stąd tyle nerwów. A panom policjantom gratuluję profesjonalnego zabezpieczenia spotkania.

 • gość 2018-09-08 08:16:44

  P. Pasławski to pływak - dlaczego bierzecie niesprawdzonych ludzi? Przecież on otwarcie i wielokrotnie mówił, że nie czuje się Polakiem, bo nim nie jest (pochodzi z Bojków/Łemków czy jakoś tam i nie lubi polskości) i że pojedzie wszędzie, żeby mu tylko dobrz było. Potępia 500, likwidację gimnazjum, szydził wielokrotnie z PiSu. Wiem o tym, w końcu pracował tam gdzie ja............

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 08:36:32

  Brawo !!!! Gnac to badziewie , brawo

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 09:35:45

  Pamiętam p.Joannę z czasów, w których wraz ze swoim ojcem grali w drużynie senatora Gładkowskiego. Taka to prawica jak z gówna tiramisu.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 09:52:15

  Krzysztof Lis członek Unii Wolności partii Balcerowicza. Temu panu dziękuję.

 • Dr. Dick - niezalogowany 2018-09-08 10:30:35

  Zawsze uważałem, że 500+ to są jakieś jaja. Moim skromnym zdaniem powinno być minimum 1500+

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 10:52:02

  Pierdziszewo - bastion POstkomuny.

 • gość 2018-09-08 11:45:53

  Nawet pisowska beata stwierdziła że Szczecinek zna tylko z przejazdów, jak jechała nad morze. A pawłowiczom marzy się miasto turystyczne. I mysla że wygrają z konkurencją morza. Szczecinek może byc tylko miastem przemysłowym i to jest jego szansa i przyszłość. Pawłowicze niszczą największy zakład w mieście co doprowadzi miasto do ruiny

 • gość 2018-09-08 12:59:43

  Gdyby prawica zaproponowała innego kandydata na burmistrza, byłbym na TAK. Ale z tą panią będzie problem; zobaczymy co zaproponuje za zmiany w mieście ? Ostatnio mnie nie urzekła i nadal mnie niestety nie przekonuje. Mogłaby się już odczepić od Krono, a w zamian zaproponować coś w swoim programie na temat spółek miejskich, pogonić kolesiostwo PO (PGK,Basen...). Czas na konkrety, a ich znowu brak

 • gość 2018-09-08 14:52:18

  Znowu banda oszołomów z pomocą ratusza udawała większość i próbowała zakłócić spotkanie. Na szczęście po wyborach większość z nich będzie się ustawiać do wiecu przed Urzędem Pracy.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-08 16:08:32

  Urząd pracy będzie oblegany "fachowcami" z obecnej władzy miejskiej i powiatowej,koniec układanki lisowo-daglasowej! Co z Wami będzie ? czy spotkacie się na zakręcie? ...ale to będzie rozpacz! Czekam z niecierpliwością na wpisy sugerujące lub wprost stwierdzające że kandydatami są ruskie szpiony... o Pani dr Joannie Pawłowicz coś sugerowano (oczywiste kłamstwo i pomówienie),teraz P. Paslawski ( łemek,antypoślizgowe,absolwent Uniwersytetu Kijowskiego),może jeszcze coś z obyczjowki jak szpiegostwo nie pomoże? Prawda jest taka brak argumentów merytorycznych to czarny PR to wszystko czym dysponuje rudy fox i mały wredny złośliwiec- jaka porażka.

 • Stare kalesony - niezalogowany 2018-09-08 16:22:22

  "....gość 2018-09-08 05:33:35 Powiem tak jak 80 % POLAKÓW: Kocham PiS za: 500 plus, za wyprawkę do szkoły „dobry start” za obniżenie wieku emerytalnego. za darmowe leki-dla ludzi starszych, za 2 tyś najmniejszej pensji, za zniesienie śmieciowych umów, za 18 zł godzinnej stawki pracy, za dbanie o prac...." TEN TEKST SPOTKAŁEM JUŻ KILKANAŚCIE RAZY NA RÓŻNYCH FORACH. ZE STAROŚCI WYTARTY JAK KALESONY W KROKU.

 • z zawodu dyrektor - niezalogowany 2018-09-08 16:58:57

  Witaj Dobra Zmiano!!!!

 • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-08 17:43:05

  Panie Douglas po co było kosić trawę podczas spotkania z panią Beatą lepiej było przeprowadzić tam 2 część kursu językowego

 • gość 2018-09-08 18:15:42

  Kobiety kobietą chcą zgotować okrutny los. Czy tylko dlatego że kodziary już przekwitły albo są niepełnosprytne i nie mogą mieć dzieci normalnym kobietom zabraniają posiadania potomstwa?

 • gość 2018-09-09 00:21:20

  PGK rulezz

 • gość 2018-09-09 07:46:46

  Ciekawe ile w tych wyborach będzie klanów: mąż-żona, ojciec-syn, ojciec-córka itd? Nieważne która partia wygra naszym hasłem jest KORYTO JEST NAJWAŻNIEJSZE i RODZINA NA SWOIM. Pewne klany okupują te miasto od pokoleń.

 • gość 2018-09-09 09:33:39

  Tylko Berezowski! Czemu? Bo jest bezpartyjny i nowy! Tych co zasiadali do tej pory na urzędzie z wyboru głosujących, to znamy z dokonań i traktowania po macoszemu zwykłego człowieka w mieście. Prawda Jerzy HD?Obecny burmistrz nic za swoje prywatne pieniądze nie dokonał w mieście. To wszystko pochodzi z naszych podatków. Jesteśmy albo doskonale dojeni albo bardzo bogaci skoro nas stać na chociażby wielomilionową inwestycję - dwukrotną przebudowę Placu Wolności w przeciągu 20 lat. Takich wydumanych inwestycji w Szczecinku jest wiele! Dlatego jestem za przegonką polityków ze sceny.

 • prezes szrot-u - niezalogowany 2018-09-09 11:25:10

  Co na to Mądry Inaczej z Czeresieki?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 12:28:40

  NiePOrozumienie Samorządowe partia komunistów i neoliberałów. Balcerowicz to ich guru.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-09 12:35:00

  Mimo stworzenia koalicji, ławka "fachowców" pisowskich jest bardzo krótka i słaba. Kim oni chcą obsadzić spółki miejskie, skoro na scenę nawet nie mogli uzbierać paru sensownych osób.

 • gość 2018-09-09 15:43:49

  Sen o tej poorze roku: burze, poglądy, emocje, religie, zaklęcia, donosy, rumieńce, uściski, pocałunki, nienawistne spojrzenia, kwiaty, ukłony, barwne opaski, posągowe miny, mowa ciała, deklaracje, owacje, my, wy, oni, buta, szacunek, zwykli mieszkańcy, niezwykli mieszkańcy, synowie burmistrzów, córki burmistrzów, córki leśniczych, synowie ojców, szwagrowie, koledzy z wojska, koleżaneczki, szklaneczki, pacierze, narciarze, obywatele, towarzysze, delfiny, żubry, bobry itd., Boże kochany, pomyślałam budząc się...jaki jest sens tego zamieszania? Przecież żyjemy w wolnym kraju. Lokalny spektakl polityczny, jak zawsze, zakończy się wymianą kilku zarządców w podległych i mocno kulejących instytucjach. Współczuję pracownikom, u tzw. prywatnego chyba stabilniej.

 • gość 2018-09-09 16:56:07

  Kogo by nie wstawili do spółek miejskich i tak będą lepsi niż kolesiostwo bez pojęcia które jest teraz.

 • gość 2018-09-09 22:30:27

  Nie mają kogo wstawić. PISiory się będa bały i będą administrować miastem i tyle. Żeby ich o nic nie oskarżyli. Trzeba odważnych ludzi, a nie biurokratów. Leśne dziadki!

 • gość 2018-09-10 09:15:13

  wolę p.Pawłowicz niż farbowane lisy i suchego

 • gość 2018-09-10 11:32:55

  Gdyby nie program rządowy Morawieckiego dla samorządów to pani Joanna nie ma pomysłu na miasto. No może wymyśli kilka stacji pomiarowych i dronem zajrzy w jakieś kominy.

 • gość 2018-09-10 19:57:59

  Szanuje PiS za to , że POwstrzymało germanizację kraju , za powstrzymanie sprzedaży resztki przemysłu krajowego w tym LOT – u , za reaktywację stoczni ,za zniesienie wieku emerytalnego , za 500+ za 300+ za mieszkanie + , za min. 13 zł / 1 h , za to że jako jedyne ugrupowanie polityczne od 89 roku wywiązuje się z obietnic wyborczych , za wyeliminowanie UB , SB i Milicjantów z Policji , za wyeliminowanie komunistycznych sędziów , za modernizację i wzmocnienie WP , za wyeliminowanie ubóstwa ,dziękuje za nie wpuszczenie do naszego kraju emigrantów , za powstrzymanie złodziejskich struktur PO i dziękuje za to , że jest !! Przecz z PO !!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-10 22:03:50

  Nie doceniasz powagi problemu tych kominów. To wciąż jest ogromny problem tego miasta. Zobacz jak ten WCS pracuje nocami albo w pochmurne dni.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Trwa rekrutacja. Bezpłatny

EUREKA! W Centrum Rozwoju Zawodowego możesz zdobyć bezpłatnie nowe kwalifikacje! AutoCAD. 3dsMax, Autodesk Inventor Wystarczy, że :- masz..


Zobacz ogłoszenie

Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Atrakcyjny lokal biurowy w

Do wynajęcia wysokiej klasy pomieszczenie biurowe w samym centrum Szczecinka (nad Empikiem)


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Garaż

Sprzedam garaż osiedle zachód ul Kołobrzeska - 10000 PZŁ


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"