:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Bez zmian w szczecineckiej PO

temat.net: archiwum, zmian szczecineckiej - zdjęcie, fotografia

Małgorzata Bała, na co dzień wiceprzewodnicząca Rady Miasta Szczecinka, została wybrana na stanowisko przewodniczącej Koła Platformy Obywatelskiej w Szczecinku. Natomiast w skład zarządu koła weszli: Tomasz Merk - wiceprzewodniczący, Robert Robak - sekretarz, Maciej Batura – skarbnik oraz członkowie zarządu: Zbigniew Kram, Arkadiusz Guzdek, Tadeusz Hołdakowski i Tadeusz Chruściel.

    - Podczas zebrania członkowie partii wybrali również delegatów na konwencję w powiecie szczecineckim - mówi "Tematowi" Daniel Rak, wiceburmistrz Szczecinka, wiceprzewodniczący zarządu PO w powiecie szczecineckim.

    - Z kolei na konwencji powiatowej wybrano 24-osobową Radę Powiatową PO. Delegaci zdecydowali się powierzyć stery Platformy Obywatelskiej w powiecie szczecineckim na kolejną kadencję dotychczasowemu przewodniczącemu burmistrzowi Jerzemu Hardie - Douglasowi. Kto wejdzie jeszcze w skład Zarządu Powiatu PO, kto zostanie jego wiceprzewodniczącym, dowiemy się podczas najbliższego posiedzenia Rady Powiatu. W czasie konwencji powiatowej delegaci wybrali też swoich przedstawicieli, którzy będą reprezentować powiatowe struktury partii na konwencji wojewódzkiej Platformy Obywatelskiej. (sw)   

Bez zmian w szczecineckiej PO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com