:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Bezdomny, który chciał zamieszkać w schronisku i znaleziony królik

W okresie od 28.11. do 4.12. strażnicy miejscy podjęli 91 interwencji w stosunku do 81 osób - informuje w swoim raporcie Straż Miejska w Szczecinku. - Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 16 zdarzeń, z czego w 10 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

28.11.2016 około godziny 15:35 na ul: Koszalińskiej strażnicy ujawnili zniszczony znak drogowy „przejście dla pieszych.

29.11.2016 około godziny 10:10 strażnicy przewieźli bezdomnego, który wyraził chęć zamieszkania w schronisku dla bezdomnych do schroniska w Przeradzi.

30.11.2016 około godziny 16:50 patrol straży miejskiej został wezwany na ul: Jeziorną gdzie na ziemi przed jedną z klatek schodowych miał leżeć mężczyzna. Na miejscu faktycznie zastano leżącego, którego strażnicy doprowadzili do miejsca zamieszkania i przekazali matce. 

1.12.2016 około godziny 20:10 w klatce schodowej na ul. Szafera został znaleziony królik. Strażnicy odwieźli go do schroniska dla zwierząt. Może właścicielowi przypomni się o nim wtedy jest do odebrania w schronisku.

3.12.2016 około godziny 0:30 strażnicy patrolując ulicę Szafera ujawnili wybitą szybę w przystanku KM na ul: Szafera. Przeglądając zapis z monitoringu ujawniono, że wybicia szyby dokonał mężczyzna kopiąc w nią. Niestety nie udało się go zatrzymać, ale istnieje zapis z monitoringu, po którym można go rozpoznać.

W nocy z 4 na 5.12.2016 strażnicy patrolując miasto ujawnili samochód parkujący na jednej z ulic, który miał otwarte drzwi. W samochodzie znajdowały się różne przedmioty. Na miejsce wezwano patrol policji, który ustalił właściciela pojazdu. Jak się okazało samochód nie posiadał ważnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC.

4.12.2016 r. zabezpieczenie Mikołajkowego Turnieju Tańca Towarzyskiego organizowanego przez SAPIK.

 

 


Bezdomny, który chciał zamieszkać w schronisku i znaleziony królik komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com