:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Bezpłatnie sprawdzą światła i zawieszenie

Policja, Bezpłatnie sprawdzą światła zawieszenie - zdjęcie, fotografia

Prawidłowe ustawienie świateł w samochodzie, to podstawa bezpieczeństwa na drodze. To rzecz niemal bezcenna przed czekającymi nas wyjazdami na groby bliskich z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych.

    - Dlatego też Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku wspólnie z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów przy ul. Pilskiej 4-6 w Szczecinku organizuje akcję, polegającą na bezpłatnym sprawdzaniu i ustawianiu świateł oraz stanu amortyzatorów w pojazdach kierowców z naszego terenu – mówi „Tematowi” sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy szefa szczecineckiej policji.

    - Akcja potrwa od piątku 25.10 do czwartku 31.10. Zapraszamy wszystkich kierowców. Mam nadzieję, że wcześniejsze przygotowanie do podróży związanej z wyjazdem na groby bliskich wykluczą ewentualne usterki w naszych pojazdach co sprawi, że nasza podróż będzie przyjemna i bezpieczna. (sw) 

 

 

Bezpłatnie sprawdzą światła i zawieszenie komentarze opinie

  • WASP - niezalogowany 2013-10-23 18:59:56

    Doskonała widoczność,piękny dzień ,a oni z włączonymi światłami mijania.Więcej na dadrl.pl...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com