:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Biały Bór: Nieletni zatrzymani z narkotykami

Biały Bór: Nieletni zatrzymani z narkotykami

Policjanci z Posterunku Policji w Białym Borze oraz Wydziału Kryminalnego szczecineckiej komendy zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających - informuje KPP Szczecinek. - Wśród zatrzymanych znajdowały się dwie osoby nieletnie w wieku od 15 do 16 lat.


W ubiegłym tygodniu policjanci z posterunku policji w Białym Borze podczas przeprowadzanej interwencji wobec dwóch nieletnich ujawnili przy nich woreczki strunowe z zawartością marihuany. W związku z tym nieletnich zatrzymano, a po wykonanych czynnościach przekazano rodzicom. Za posiadanie środków odurzających będą odpowiadać przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich w Szczecinku.

W toku dalszych czynności kryminalni szczecineckiej komendy ustalili, że nieletni sprawcy narkotyki zakupili od 17 – letniego mieszkańca Białego Boru. W celu potwierdzenia tej informacji funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, co potwierdzone zostało badaniem technika kryminalistyki. Zabezpieczone substancje to amfetamina w ilości ponad 18 gramów oraz marihuana w ilości blisko 15 gramów.

Sąd wobec 17 – letniego podejrzanego za posiadanie i udzielanie środków odurzających osobom małoletnim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

 

info: KPP Szczecinek
foto: Wikipedia

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


policja biały bór narkotyki nieletni marihuana - komentarze opinie

  • gość 2018-02-05 16:34:24

    Gdyby chcieli, to straż miejska by zwalczyła narkotyki, każdego by przeszukali, jak nie pozwala, to na policje. I nie byłoby handlarzy. A nie zawsze czekani na grube ryby.

  • gość 2018-02-06 17:26:33

    dla mnie to chore, dzieci powinny juz od malego gandzie palić od 6-7 lat powinno sie poddawac ich leczeniu marihuaną a tutaj wielka afera bo zwineli dwoch dorosłych prawie

  • Hah - niezalogowany 2018-02-07 14:04:44

    Naprawdę grube ryby hahaha Grunt ze statystyki rosną a Konfidentow przybywa ...

Dodajesz jako: Zaloguj się