:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

24°C pochmurno z przejaśnieniami

Biegacze ze Szczecinka na wysokich miejscach w Drawsku

W sobotę (30.06) w Drawsku Pomorskim odbyła się druga edycja Drawskiego Biegu Przełajowego, którego dystans wynosił 7 km. W biegu udział wzięli medaliści Mistrzostw Polski. Wśród startujących nie zabrakło zawodników i zawodniczek ze Szczecinka.

Na starcie stanęli uczestnicy z takich miast, jak Łódź, Szczecin, Poznań czy Koszalin.
Igor Siódmiak, zawodnik Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek i reprezentant Polski w triathlonie zajął wysokie 5. miejsce z czasem 24 minuty i 27 sekund. Tuż za nim znalazł się Łukasz Wirkus (24 minuty i 33 sekundy), który przy okazji zwyciężył w kategorii wiekowej M30. W kategorii kobiet, piąta była zawodniczka MKL Szczecinek - Antonina Wirkus (28 min i 44 sek). W kategorii K40, na trzeciej pozycji została sklasyfikowana Monika Fiłonowicz (34 minuty).