:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Biesiada u Redemptorystów

   Już po raz trzeci szczecineccy ojcowie Redemptoryści z parafii pw. Ducha Świętego w Szczecinku zorganizowali piknik parafialny. Tegoroczny – pod znakiem wspólnej zabawy i biesiady.
   Świętowanie rozpoczęło się wcześnie rano od turnieju piłki nożnej oraz unihokeja, do którego zaproszeni zostali najmłodsi. Później przyszedł czas na występy oraz wspólną zabawę. – Na 12 czerwca przypada kościelne święto – Zesłanie Ducha Świętego, a więc święto naszego patrona – mówi Tematowi o. Andrzej Kryger, proboszcz parafii. – Właśnie z tej okazji od trzech lat robimy pikniki dla naszych parafian oraz wszystkich tych, którzy chcą spędzić z nami miło trochę czasu.
   – Dzisiejsze (11.06) spotkanie zorganizowaliśmy na terenie Fundacji „Nasza Przyszłość”, za co jej władzom przy okazji serdecznie dziękuję. W tym roku podjęliśmy także decyzję o tym, że będzie to spotkanie czysto biesiadne. Poświęcamy ten czas na wspólną rozmowę i zabawę. Na scenie zobaczyć można przez cały dzień przeróżnych szczecineckich artystów, którzy wykonują bardzo szeroki repertuar. Spotkanie potrwa do godzin wieczornych.
   Rozmowa z o. Andrzejem Krygerem o jego przyszłości, roli w szczecineckim Kościele i wspomnieniach ostatnich 11 lat duszpasterstwa już w najbliższym, 571 wydanie Tematu Szczecineckiego. (mt)


Biesiada u Redemptorystów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com