:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Blebox Gatebox - otwieranie bramy sterownikiem z WiFi

Porady, Blebox Gatebox otwieranie bramy sterownikiem - zdjęcie, fotografia

Od momentu wypuszczenia na rynek modułu marki Blebox, sterowanie bramami wjazdowymi stało się bardzo prostą sprawą. Wystarczy posiadać odpowiedni silnik bramowy, nabyć moduł Blebox’a oraz pobrać aplikację wBox. Podłączenie należy wykonać zgodnie z dostarczoną instrukcja od producenta. Kostka GateBox Blebox jest kompatybilna z 99,99% silników bramowych dostępnych na rynku. Sprawdzona i potwierdzona informacja, zarówno przez producenta, jak i przez Nas, dystrybutora. Otwieranie bramy odbywa się za pomocą sieci WiFi (w zasięgu sieci modułu lub z każdego miejsca na ziemi – wymagany dostęp do internetu).

Czym jest Blebox Gatebox?

Jest to najmniejszy na świecie sterownik do bram wjazdowych działający dzięki sieci WiFi. Nie jest wymagana centralna sterująca, jak w przypadku rozwiązań konkurencji. Gatebox mieści się w każdą obudowę silnika bramowego.

Zasilany jest napięciem 12/24V. Jest kompatybilny z dodatkowym produktem z oferty Blebox’a jakim jest pilot. Hermetyczna kostka, która bardzo mocno ułatwi codzienne funkcjonowanie użytkownika, który z każdego miejsca na świecie będzie mógł otworzyć swoją bramę wjazdową.

Instrukcja obsługi

W celu podłączenia modułu do sieci WiFi najpierw pakujemy komputer do sieci WiFi wykonanej przez moduł BleBox Gatebox.

Włączamy przeglądarkę internetową, a następnie wpisujemy adres urządzenia http://192.168.4.1

Późniejszym krokiem jest działanie zgodnie z instrukcją na stronie konfiguracyjnej, gdzie trzeba wybrać sieć lokalną(domową/biurową), a potem wpisać hasło dostępu do wybranej sieci.

Opinie o sterowniku

Sterownik do otwierania bram Gatebox stał się niezwykle popularnym produktem na rynku polski jak i światowym. Klienci są niezwykle zadowoleni, gdyż za niewielką kwotę otrzymują produkt, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Blebox otrzymał wiele nagród z tytułu wynalezienia tak prostego, a zarazem funkcjonalnego rozwiązania do otwierania bram wjazdowych i nie tylko.

Jako dystrybutor, jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z marką Blebox. Otwarty producent, który bierze pod uwagę opinie każdego klienta i dąży do poprawiania swoich rozwiązań.

Ile kosztuje sterownik WiFi do otwierania bramy?

Gatebox Blebox kosztuje 269 zł dla klienta detalicznego. W przypadku większego zamówienia, jest możliwość negocjowania ceny. Produkt możesz zamówić tutaj: https://wroled.pl/pl/p/BleBox-Gatebox-Sterownik-wifi-do-bram-/165

Zapraszamy do kontaktu. 

Podsumowanie

Rozwiązanie producenta Blebox stało się niezwykle godnym do polecenia produktem. Klienci, do których to rozwiązanie zostało dostarczone i zainstalowane przez Naszych elektryków, są niezmiernie zadowoleni i polecają je każdemu zainteresowanemu sąsiadowi.

Możemy śmiało stwierdzić, że moduł Gatebox jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem na rynku z tego zakresu.

Więcej o firmie Blebox: https://domy-inteligentne.pro/zbuduj-inteligentny-dom-z-urzadzeniami-blebox/

 

artykuł partnera serwisu