:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C bezchmurnie

Błonie I Barwice zwycięzcą turnieju Orlika

 Na stadionie miejskim w Barwicach rozegrany został turniej w ramach Ligi Bałtyckiej Orlik 2012. Udział wzięło 7 z 8 zespołów zgłoszonych do KOZPN w powiecie szczecineckim. Ostatecznie wygrała drużyna Błoni Barwice I. 

Od samego początku rywalizacji widać było zdecydowaną dominację dwóch zespołów - Błonie Barwice I oraz AP Szczecinek I, które  rywalizują o zwycięstwo w lidze. Oba zespoły swoje mecze wygrywały bardzo wysoko. W meczu pomiędzy nimi lepsi okazali się zawodnicy ze Szczecinka, którzy wygrali 1:0.  

Niespodziankę sprawili zawodnicy Hubertusa Biały Bór, którzy wygrali z AP Szczecinek 2:1. Bardzo ważnym więc okazał się mecz Błoni I z Hubertusem. Tym razem podopieczni Łukasza Zająca z Barwic zagrali pewnie i wygrali 3:0. Trzy zespoły miały taki sam dorobek punktowy, więc zgodnie z regulaminem sporządzona została mała tabela pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Zwycięzcą został pierwszy zespół Błoni Barwice, tuż za nim AP Szczecinek I oraz Hubertus Biały Bór.

- Zawodnicy pozostałych drużyn, mimo słabszych wyników walczyli bardzo dzielnie i za to należą się im ogromne brawa. W piłce, jak i w życiu, trzeba cieszyć ze zwycięstw, ale trzeba również umieć przegrywać- mówi organizator Grzegorz Tomaszewicz.- Turniej przebiegał sprawnie. Mecze na dwóch boiskach sędziowali Bartosz Fiedurek oraz Adam Rak. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji składamy Andrzejowi Wasyłyszynowi, Rafałowi Zielenkiewiczowi, trenerom klubu Błonie Barwice: Mariuszowi Dziwirskiemu i Łukaszowi Zbroszczykowi, Urzędowi Miejskiemu w Barwicach za ufundowanie napojów oraz poczęstunku. Podziękowania należą się również dla Ochotniczej Grupy Ratowniczej Tadmed Szczecinek za profesjonalną opiekę medyczną- kończy Tomaszewicz. 

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Tomaszewicz - Wiktor Wasyłyszyn, Piotrek Pietrusiak, Kacper Trakul, Dominik Buszowiecki, Dawid Śliwiński, Jakub Żak, Hubert Wysiński. Trener Łukasz Zając. (zp)

Foto: G. Tomaszewicz- dziękujemy.

 

Błonie I Barwice zwycięzcą turnieju Orlika komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się