:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Bójka na deptaku, pijani nieletni na Kopernika

Bójka na deptaku, pijani nieletni na Kopernika

Tygodniowy raport szczecineckiej straży miejskiej.

W okresie od 20.11.2017 r. do 26.11.2017 r. strażnicy podjęli 94 interwencje w stosunku do 73 osób - informuje Straż Miejska w Szczecinku w swoim cotygodniowym raporcie. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 22 zdarzenia, z czego w 21 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

W dniu 20.11.2017 r. o godz. 18:00 kamera skierowana na Strefę Aktywnego Wypoczynku przy ulicy Kopernika zarejestrowała grupę 7 młodych osób, których zachowanie skupiło uwagę operatora. Wysłany tam przez dyżurnego patrol Straży Miejskiej zastał na miejscu szesnastolatków, gdzie pięcioro z nich było pod wpływem alkoholu. Nieletni zostali przewiezieni do internatu i przekazani wychowawcy.

W dniu 22.11.2017 r. o godz. 16:30 do dyżurnego SM wpłynęła informacja o mężczyźnie leżącym na chodniku przy wózku inwalidzkim. Na ulicy Ordona strażnicy zastali leżącego mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu. Wypity wcześniej alkohol bardzo utrudniał mu poruszanie się. Strażnicy pomogli mężczyźnie i zawieźli go do miejsca zamieszkania.

W dniu 24.11.2017 r. o godz. 23:05 na ulicy Narutowicza przy garażach strażnicy zastali leżącego bezdomnego pod wpływem alkoholu. Mężczyzna znany jest strażnikom z wielu wcześniejszych interwencji. Po dobudzeniu go okazało się, że mężczyzna był bardzo zziębnięty i poprosił o pomoc w znalezieniu noclegu. Po skontaktowaniu się z pracownikiem MOPS podjęto decyzję o umieszczeniu go w miejskiej noclegowni po wcześniejszym badaniu lekarskim.

26.11.2017 r. o godz. 21.10 na ulicy Bohaterów Warszawy dwójka mężczyzn zakłócała porządek publiczny wszczynając bójkę. Panowie rozeszli się dopiero po interwencji strażników.

W ostatnim tygodniu z uwagi na niskie temperatury mieszkańcy zwracali się do nas również
o pomoc w uruchomieniu pojazdów. Tak było też w dniu 27.11.2017 r., gdzie pomoc otrzymali kierowcy na ulicy Karlińskiej i Chodkiewicza.


 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


straż miejska szczecinek monitoring - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się