:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Ból głowy zabił jej męża. Sprawą zajęła się TVP

Interwencje, głowy zabił męża Sprawą zajęła - zdjęcie, fotografia

Doktor powiedział mi, że szybciej będzie, jeśli zadzwonię na pogotowie. Więc zadzwoniłam. Karetka przyjechała. Ale dwóch ratowników miało do mnie wielkie pretensje, że dzwonię po pogotowie z bólem głowy… - tak rozpoczyna się historia mieszkanki Szczecinka, którą kilka miesięcy temu opisywaliśmy na łamach „Tematu” (http://temat.net/aktualnosci/26448/Umarl-na-bol-glowy).

Pani Rozalia (dane do wiadomości redakcji) robiła, co mogła, by uratować swojego 62-letniego męża. Jak twierdziła, w szpitalu było inaczej. Mimo że u męża pani Rozalii podejrzewano udar niedokrwienny mózgu, zdaniem rodziny, nikt w szpitalu nie dołożył należytej staranności, by z mężem naszej rozmówczyni właściwie postępować. Ostatecznie pacjent zmarł. Co się wydarzyło?

Mimo, że przed publikacją redakcja zwróciła się z prośbą do szczecineckiego szpitala o udzielenie informacji w tej sprawie, do momentu emisji tak w gazecie jak i w wydaniu internetowym, nikt na zadane przez nas pytania nie odpowiedział. Tym, co spotkało męża pani Rozalii, po publikacji naszego artykułu zainteresowała się natomiast Telewizja Polska. Ekipa TVP z Krakowa przez dwa dni (23 – 24.11) gościła w Szczecinku, by porozmawiać z panią Rozalią, jej rodziną i dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło i czy w szczecineckim szpitalu dochowano wszelkich starań, by ocalić życie męża naszej rozmówczyni. Wzbudzając niemały popłoch pytano o to także lekarzy. O tym, kiedy materiał zostanie wyemitowany, według zapewnień dowiemy się już wkrótce.                         

gdpm_2.gif

Ból głowy zabił jej męża. Sprawą zajęła się TVP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com