:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Borne: Finał "Lata w Teatrze"

I znowu dwa tygodnie przeminęły z prędkością światła. Projekt Instytutu Teatralnego pozwolił 45 uczestnikom w wieku 7-14 lat na 13 dni przenieść się w świat animacji poklatkowej, słuchowiska, tańca i fotografii - informują organizatorzy przedsięwzięcia. - Rotacyjny charakter pracy dał możliwość spróbować swoich sił w każdej z dziedzin tegorocznej edycji. Efekt dwutygodniowych prac z instruktorami mogliśmy oglądać podczas dwóch pokazów finałowych — 20 i 21 lipca o godz. 21.21.

Godzina nieprzypadkowa, bo tuż po zachodzie słońca. Frekwencja na widowni przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. I mimo początkowych problemów technicznych, zabawa była przednia! 
Mocy uścisków, podziękowań i wzruszeń nie było końca. Aż żal, że to już koniec. No cóż, jest nadzieja, że możne uda się za rok, ponieważ Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zamierza aplikować o edycję LwT z plusem! :) 
„Lato w Teatrze" jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i dofinansowanym przez Urząd Miejski w Bornem Sulinowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. 
https://www.facebook.com/instytutteatralny 
https://www.facebook.com/programLatowteatrze 

Zdjęcia: Graszka 
 

lato w teatrze finał borne sulinowo - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się