:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Brak rezultatów

Art Piknik zbliża się wielkimi krokami. Chcąc sprawdzić "rozkład jazdy", stwierdziłem, że najszybciej i najłatwiej powinno dać się to załatwić korzystając ze współczesnej technologii.

Pomyślałem, że informacja będzie dostępna od istniejącej już od jakiegoś czasu aplikacji SzLOTu "Cyfrowa Kraina". Ktoś jeszcze o tym pamięta? Ja pamiętam, że wykonawcą była firma ze Szczecinka. Wprawdzie na stronie nie znalazłem linka, ale... google potrafi wiele:
http://nutima.pl/offer/11/Aplikacja%20Mobilna
Pamiętam też, że całość  kosztowała około 50 tys. zł... i że "miałem dać jeszcze szansę, bo aplikacja jest wciąż rozwijana."). Niech więc będzie - zainstaluję - i co pomyślałem, to zrobiłem.


W trakcie instalacji zdążyłem przeczytać opis: "Cyfrowa Kraina zawiera informacje i aktualności turystyczne, kulturalne, bieżące wydarzenia kulturalne oraz turystyczne i ich zapowiedzi, aktualną i pełną bazę teleadresową (baza hotelarska i gastronomiczna, imprezy, informacja turystyczna itp.).". Bingo - strzał w dziesiątkę!

Włączyłem aplikację, nacisnąłem paluchem ikonkę wydarzeń i... pierwsze zdziwienie - widzę "goły" kalendarz bez żadnej zapowiedzi nadchodzących imprez. Nic. Cóż - dobrze, że znam datę, kliknąłem więc piątek, sobotę i niedzielę. Żaden z tych dni nie "obfituje" w chociażby jedno wydarzenie. Lekko zdębiałem - może to ja robię coś źle? Ustawienia - tam zawsze znajdzie się coś ciekawego - no i jest! Na czerwono napisano, że nigdy nie aktualizowałem. Czego? Nie wiem - wszak aplikację pobrałem dosłownie przed chwilką, ale może taki jest system. Spróbuję.

Trochę to trwało. 2, może 3 minuty (ciągłe 2-3M/s - sporo). Po aktualizacji zdębiałem po raz drugi - taka impreza w aplikacji nie istnieje. Brak rezultatów. Wolę nie brnąć dalej.

Coś zawodzi, albo wpisuje się w system stawiania i zapominania. 
ech

 

 

 


art piknik, cyfrowa kraina, szlot, aplikacja - komentarze opinie

 • Gośćhalina - niezalogowany 2017-07-20 19:53:23

  Dawno ja skasowałam. Słabiutka

 • gość 2017-07-21 11:41:28

  TA Nutima? Ojej, znów się coś wydało o biznesie rodzinnym w Szczecinku... Na wypadek gdyby miało zniknąć ze strony http://imgur.com/a/3ODla

 • Janusz Mirosław 2017-07-21 13:50:55

  Wygląda na to że to ta Nutima. Tzn. pewnie podwykonawca. Tak się robi biznes! ;)

 • gość 2017-07-22 14:15:52

  czy TA firma złożyła już swoją ofertę na montaż monitorów w nowoczesnych przystankach za dwie bańki, które mają pojawić się w mieście? No przecież młody musi gdzieś pracować

 • gość 2017-07-23 08:44:55

  Bo nie ma supportu! Te 50 tys. zł kosztowało wykonanie aplikacji ale bez 24-miesięcznego okresu aktualizacji treści (co mogło kosztować drugie 50 tys. zł). Zresztą gdyby nawet być ten support gratis, to i nie mieli czasu na wstawienie imprez, bo zajęci byli urządzaniem protestów ze świecami pod sądem.

Dodajesz jako: Zaloguj się