:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

20°C słabe opady deszczu

Bramka Mateusza Kwiatkowskiego w II lidze. Grał też Mateusz Bartolewski

Pochodzący ze Szczecinka 25-letni Mateusz Kwiatkowski, który tego lata trafił do Błękitnych Stargard, w debiutanckim spotkaniu w barwach nowego zespołu w II lidze, zdobył bramkę, ale jego drużyna przegrała z Olimpią Grudziądz.

Było to spotkanie 1. kolejki nowego sezonu. Błękitni grali u siebie ze spadkowiczem z I ligi, Olimpią Grudziądz. Wychowanek Wielimia Szczecinek na plac gry wyszedł w podstawowym składzie i radził sobie bardzo dobrze. W 52. minucie gry ładnym strzałem zza pola karnego zdobył wyrównującą bramkę - piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię. Ostatnie słowo należało jednak do gości, którzy wygrali 2-1. 25-letni pomocnik z boiska zszedł w 75. minucie, kiedy to zmienił go Bartłomiej Zdunek.
Zawodnik niegdyś już grał w II lidze - do 2017 roku występował w Legionovii Legionowo, a ostatnie pół roku spędził w III lidze w Stilonie Gorzów Wielkopolski. W następnej kolejce, Błękitni zagrają z Olimpią w Elblągu.

W weekend w II lidze grał także inny piłkarz pochodzący ze Szczecinka. 20-letni Mateusz Bartolewski, który także ostatnie pół roku spędził w Stilonie, wystąpił w całym spotkaniu odbudowującego się Ruchu Chorzów, który na inaugurację sezonu przegrał na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg (0-1). W sobotę mecz z Radomiakiem Radom na swoim terenie.