:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Burnout Radioshow w Radiu Szczecinek! Na set EDM Zaprasza Rathew [posłuchaj]

Burnout Radioshow w Radiu Szczecinek! Sobota, niedziela: Od 19.00 do 20.00. Zaprasza Rathew [posłuchaj!]

Brak pomysłu na sobotni wieczór albo brak energii? To można szybko zmienić! Dostarczy Wam jej Rathew, czyli Radek Szramowiat, który zaprasza w każdą sobotę od 19.00 do 20.00 na super set Electronic Dance Music na żywo! Burnout Radioshow w Radiu Szczecinek! Powtórka w niedzielę po 19.00

Brak pomysłu na sobotni wieczór albo brak energii? To można szybko zmienić! Dostarczy Wam jej Rathew, czyli Radek Szramowiat, który zaprasza w każdą sobotę od 19.00 do 20.00 na super set Electronic Dance Music na żywo! Burnout Radioshow w Radiu Szczecinek! 

Dziękujemy, że byliście z nami! Pełny zapis poniżej. Dobrej zabawy!

 

Formularz do przesyłania pozdrowień, czatu i nie tylko. Na tej stronie posłuchasz także radia!: https://szczecinek.com/radio (dodaj do ulubionych!)

Radia słuchaj na TuneIn
tunein.com/radio/Radio-Szczecinek-s298204/

Słuchaj w swoim odtwarzaczu!
http://stream.radiojar.com/08mfsvahhvduv.pls

NOWA aplikacja na Androida! Wycofaliśmy poprzednią aplikację, dzięki której mogliście słuchać Radia Szczecinek. Prosimy o jej usuwanie - nie dostarcza już sygnału radiaW sklepie Google Play jest już dostępna całkiem nowa, 100% stabilna i bezpieczna, gwarantująca b. dobre działanie i jakość dźwięku. Polecamy! 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


burnout radioshow radio szczecinek ratthew - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się