:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Byli bardzo agresywni, zaatakowali młode kobiety

Policja, bardzo agresywni zaatakowali młode kobiety - zdjęcie, fotografia

   To nie była spokojna noc. W piątek (10.02) w poźnych godzinach wieczornych dwie młode kobiety zostały zaatakowane przez dwóch nieznanych mężczyzn, którzy zachowywali się, jakby byli pod wpływem środków odurzających. Najpierw doszło do utarczek słownych, a następnie jedna z nich miała zostać uderzona. Wszystko wydarzyło się na os. Kopernika.
   O zdarzeniu natychmiast została powiadomiona policja. Razem z funkcjonariuszami poszkodowane udały się na patrol, w celu ewentualnego rozpoznania sprawców.
   Mniej więcej w tym samym czasie do podobnego zdarzenia doszło w okolicach ul. Cieślaka. Tym razem dwaj agresywni, nieznani mężczyźni zaatakowali dwóch kontrolerów biletów. Scenariusz wydarzeń bardzo przypominał ten z ul. Kopernika. Jeden z kontrolerów także miał zostać uderzony.
   Podczas patrolu poszkodowane dziewczyny sposród dwóch idących ul. Pomorską mężczyzn rozpoznały jednego. Po wylegitymowaniu okazało się, że był on poszukiwany przez policję. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili na komendę. Teraz sprawą zajmuje się policja.

Byli bardzo agresywni, zaatakowali młode kobiety komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com