:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Byli zawodnicy Darzboru Szczecinek zagrają na Stadionie Miejskim

Kiedy: 2018-06-30 , godzina: 13:00 | Gdzie: Stadion Miejski w Szczecinku

Byli zawodnicy Darzboru Szczecinek zagrają na Stadionie Miejskim

Już w sobotę, 30 czerwca, na Stadionie Miejskim w Szczecinku, odbędzie się wyjątkowy mecz piłkarski. Na przeciw siebie staną tego dnia byli zawodnicy i wychowankowie Darzboru Szczecinek, których trenerem był Janusz Leszko. Mecz ten będzie właśnie upamiętnieniem dokonań i poświęcenia trenera na rzecz piłki nożnej i sportu ogółem w Szczecinku.

Głównymi pomysłodawcami tego specjalnego meczu, są zawodnicy z „drużyny Pana Leszki” z rocznika 1986, którzy niemalże w komplecie pojawią się na płycie boiska Stadionu Miejskiego. Ta drużyna zmierzy się z zawodnikami Darzboru z pozostałych roczników.

Tego dnia nie zabraknie podczas spotkania gościa specjalnego, a będzie nim Jarosław Fojut, były zawodnik między innymi Darzboru, Bolton Wanderers, Śląska Wrocław, Dundee United i Tromsø IL, a obecnie gracz ekstraklasowej Pogoni Szczecin.

Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 13:00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Będzie to idealna okazja, aby zobaczyć po latach piłkarzy występujących w koszulkach Darzboru Szczecinek.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


darzbór szczecinek mecz piłka nożna - komentarze opinie

  • gość 2018-06-15 18:31:53

    Super sprawa na pewno bedę. Gratulacje za pomysł. Brawo Darzbór Szczecinek

  • gość 2018-06-20 05:07:12

    Tyle wiedzy , doświadczenia i zapału Janusza nie jest przez środowisko piłkarskie wykorzystane w Szczecinku , a szkoda.

Dodajesz jako: Zaloguj się