:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Centrum z przeszkodami - będzie drugi przetarg

Kilka dni temu w artykule: "Centrum na razie za drogie"
http://temat.net/aktualnosci/16386/Centrum-na-razie-za-drogie napisaliśmy, że w pierwszym przetargu na budowę Centrum Ekologicznego na przystani SzLOT wpłynęły dwie oferty. Obie wyższe finansowo niż zakładało Starostwo Powiatowe.
    Jak nam wówczas powiedział wicestarosta Marek Kotchy, zarząd powiatu miał dwa wyjścia. Po pierwsze: stworzyć nowy montaż finansowy inwestycji, tzn. przesunąć środki przeznaczone na wyposażenie przyszłego centrum - na jego budowę. Po drugie: unieważnić przetarg i ogłosić nowy.
    Taką też podjęto decyzję. W uzasadnieniu napisano, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. w tym wyapdku niezwłocznie zostanie ogłoszone ponowne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
    Inwestycja nosi nazwę: „Budowa i przebudowa istniejących obiektów na Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej poprzedzoną rozbiórką istniejących obiektów. Ponadregionalny Ośrodek Rewitalizacji Jezior”. Powiat założył, że sfinansuje ją za 6,6 mln zł. Z czego 5,1 mln zł ma kosztować tzw. część budowlana. Finalizację inwestycji przewidziano na koniec października 2014 roku.
    Niewykluczone, że w związku z problemami przetargowymi, termin zakończenia inwestycji zostanie przesunięty w czasie. (sw)

Wizualizacja projektu: Tomasz Wolanin

Centrum z przeszkodami - będzie drugi przetarg komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com