:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Charytatywny kiermasz świąteczny

charytatywnie, Charytatywny kiermasz świąteczny - zdjęcie, fotografia

Ręcznie wykonane bombki, choinki, mikołaje, bałwanki, a do tego przepięknie zdobione świąteczne wypieki – wszystko to, a także wiele innych bożonarodzeniowych ozdób będzie można kupić podczas tradycyjnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet. Tym razem szczecineckie aktywne kobiety będzie można spotkać na stoisku przy Centrum Informacji Turystycznej. Kiermasz odbędzie się w piątek, 9 grudnia w godzinach 10.00 – 13.00.

Jak co roku, świąteczny kiermasz będzie miał wymiar charytatywny. Podobnie jak poprzednio, pieniądze zebrane ze sprzedaży ręcznie wykonanych ozdób zostaną przekazane na rzecz szczecineckiego hospicjum. Do tej pory właśnie ze sprzedaży świątecznych bombek, bałwanków czy gwiazdek udało się przekazać Stowarzyszeniu Hospicjum Domowe im. Świętego Franciszka z Asyżu kwotę bliską 6 tys. zł.

Charytatywny kiermasz świąteczny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com