:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Chciał okraść byłą komendę policji

Pracownik cywilny szczecineckiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymał 26-letniego mieszkańca Szczecinka na gorącym uczynku włamania do budynku stanowiącego byłą siedzibę szczecineckich policjantów przy ul. 28 Lutego.
    - Mężczyzna jest dobrze znany szczecineckiej Policji, wielokrotnie był już karany a za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 15 lat - mówi sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy szefa szczecineckiej policji.
    - W środę (9.10) pracownik firmy, która miała posprzątać budynek w trakcie wykonywania prac porządkowych włamał się do zamkniętego pomieszczenia. Przed rozpoczęciem prac porządkowych każdorazowo pracownicy informowani byli, że nie mają wstępu do pomieszczeń zamkniętych na klucz. Ciekawość 26-latka okazała się zgubna. Włamał się do jednego z pomieszczeń skąd dokonał kradzieży m.in. elektronarzędzi, przewodów elektrycznych na kwotę 1000 zł. Nielegalny proceder przerwał pracownik cywilny policji, który ujął mężczyznę i przekazał go mundurowym. Jak się okazało nielojalny pracownik był dobrze znany naszym policjantom. Wobec niego stosowany był policyjny dozór 5 dni w tygodniu. Mężczyzna usłyszał 9 zarzutów za przestępstwa przeciwko mieniu. Tym razem Prokuratura Rejonowa wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
    Dziś (piątek 11.10) sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym przychylił się do wniosku prokuratury i zadecydował o 3 miesięcznym areszcie. (sw)

Chciał okraść byłą komendę policji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com