:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Chciał przejść na drugą stronę drogi, uderzył go samochód

Policja, Chciał przejść drugą stronę drogi uderzył samochód - zdjęcie, fotografia

Ciasna droga, tysiące pojazdów i poruszający się pomiędzy nimi piesi muszą oznaczać tylko jedno. Aby nie doszło do nieszczęścia, trzeba mieć zgodnie z powiedzeniem oczy dookoła głowy. Dotyczy to zarówno pieszych, jak i kierowców. Niestety, chwila nieuwagi wystarczyła, by na drodze dojazdowej do niedzielnej (29.04) imprezy odbywającej się na lotnisku w Wilczych Laskach, doszło do wypadku. Poszkodowany został młody mężczyzna, który ze złamaniem trafił do szczecineckiego szpitala.

 

- Podczas odbywającego się zlotu motoryzacyjnego SCS w Wilczych Laskach doszło do wypadku – mówi nam sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku. – Zdarzenie miało miejsce na drodze dojazdowej. Mimo że ruch odbywał się powoli, 46-letni kierujący peugeotem nie zachował należytej ostrożności. W wyniku tego, uderzył w przechodzącego tuż przed maską swojego auta młodego mężczyznę. Pieszy chciał przejść na drugą stronę drogi, by wsiąść do auta marki BMW, które znajdowało się tuż przed peugeotem. 

- Pieszy ze złamaniem kończyny i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Kierowcy peugeota zatrzymano prawo jazdy. Obecnie policja prowadzi czynności wyjaśniające – dodaje nasza rozmówczyni. 

 


Chciał przejść na drugą stronę drogi, uderzył go samochód komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się