:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Choinka z czerwoną gwiazdą już stoi

Aktualności, Choinka czerwoną gwiazdą - zdjęcie, fotografia

Ośmiometrowa choinka, która przez najbliższe kilka lat będzie wszystkim mieszkańcom Szczecinka towarzyszyła przy świętach Bożego Narodzenia, już stoi na nowym placu Wolności. Jest sztuczna, ozdobiona mrugającymi lampkami i zwieńczona czerwoną gwiazdą. Koszt wyliczono na 22 tysiące złotych. 

Jakie wrażenie wywarła na mieszkańcach? Oto kilka opinii z naszego Facebooka:

- Może będą efekty specjalne jak z tęczą na Pl. Zbawiciela w Wawie? - pyta Piotr Spik. - Uważam, że nie warto narzekać z tak błahych powodów jak choinka, tylko cieszyć się co prawda skromnym, ale ładnym świątecznym akcentem - mówi z kolei Justyna Obara. - Co roku była żywa - piękna dziś stoi sztuczna lecz dalej piękna :) - komentuje Aleksandra Matwiejuk. - Coś innego i tak oczy cieszy.

- Łubu dubu nam żyje prezes klubu.... ohyda, żywa to żywa! - opisuje swoje wrażenia Mateusz Janczi. - Jest ...ładna a nawet bardzo - pisze z kolei Jacek Woynicz. - Ale moim zdaniem powinna być ok. 2 metry wyższa.

A jakie są Wasze opinie?


Choinka z czerwoną gwiazdą już stoi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com