:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Ciało mężczyzny znalezione na drugiej stronie jeziora

Aktualności, Ciało mężczyzny znalezione drugiej stronie jeziora - zdjęcie, fotografia

Promujemy najnowszą książkę Piotra Rozmusa "Przebudzenie"

Zmasakrowane zwłoki na drugiej stronie jeziora. Na ciało, leżące kilkanaście metrów od linii brzegowej, natknął się podczas przejażdżki rowerowej ze swoją partnerką młody mężczyzna, który natychmiast powiadomił policję. Według naszych ustaleń, ofiarą jest jeden z lokalnych przedsiębiorców transportowych, a obrażenia obejmują wyłącznie czaszkę. Szczegóły będą znane po sekcji zwłok.

To zdarzenie z najnowszej powieści Piotra Rozmusa “Przebudzenie”. Jej akcja w całości rozgrywa się w Szczecinku, który ponownie, podobnie jak w nagradzanej “Bestii”, jest sceną okrutnych zdarzeń. W środku sezonu turystycznego stara się je za wszelką cenę rozwikłać policja, a władze zachować spokój... Powieść ukazuje się już w nadchodzącym tygodniu. Teraz do nabycia na stronie wydawnictwa Videograf, a niedługo w księgarniach w całej Polsce. Tylko u nas - do posłuchania fragmenty!

To jest weekend z "Przebudzeniem"! Tylko u nas! Posłuchaj fragmentu sceny znalezienia ciała. To się stało podczas zaplanowanej, romantycznej wycieczki...

Czyta Tomasz Gasiul.

Książka "Przebudzenie": Ciało po drugiej stronie jeziora from temat.szczecinecki on Vimeo.

Ciało mężczyzny znalezione na drugiej stronie jeziora komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com