:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Co z tego, że ślisko, jak wypić zawsze można

Miniony weekend upłynął pod znakiem wyjątkowo trudnych warunków na drogach. Wszystko z powodu opadów deszczu i utrzymujących się niskich temperatur. Jak informowali nasi Czytelnicy, na drogach w całym regionie panowała przysłowiowa „szklanka”. Odległość, którą normalnie udaje pokonać w godzinę, tym razem wydłużała się do 2, 3 albo i więcej godzin. 

Mimo gołoledzi, weekend na szczęście upłynął w miarę bezpiecznie. Jak poinformowała mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, na drogach obyło się bez poważniejszych wypadków. – W ciągu trzech ostatnich dni nie odnotowaliśmy żadnego wypadku – wyjawia nam Anna Matys. – Na drogach doszło jednak do 6 kolizji.

Co istotne, szklanka na drodze nie zniechęciła niektórych kierowców, by nie wsiadali za kierownicę po spożyciu alkoholu. – W ostatnich dniach zatrzymano trzech nietrzeźwych kierujących. Najwięcej zawartości alkoholu w organizmie miał mieszkaniec powiatu poznańskiego zatrzymany na terenie Bornego Sulinowa. 22-letni mężczyzna, kierujący pojazdem marki ford fiesta, w trakcie policyjnej kontroli miał 1 promil alkoholu w organizmie – dodaje rzecznik. 


Co z tego, że ślisko, jak wypić zawsze można komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com