:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Czas na kolejny Babski Jarmark!

Kiedy: 2017-10-21 , godzina: 11:00 | Gdzie: SzSM

Czas na kolejny Babski Jarmark!

Jesień za pasem i czas wymienić odzież. Dobrym sposobem na przygotowanie swojej szafy na nadejście chłodniejszych dni jest Babski Targ. Impreza, która cieszył się niesamowitym powodzeniem wśród mieszkańców Szczecinka, powraca znowu. Tym razem także na odwiedzających III Babski Targ będą czekać setki ubrań: swetrów, spodni, spódnic, a także butów, na które nie ma już miejsca w domowej garderobie. Za organizację wydarzenia, tak jak poprzednio, odpowiada Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa.


Najbliższy Babski Targ odbędzie się 21 października (sobota). Początek o godzinie 11.00. Podczas imprezy każdy będzie mógł sprzedać lub zakupić odzież damską lub dziecięcą. Ceny z pewnością będą okazyjne, a asortyment bogaty. Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń od osób, które chciałyby swoją garderobę podczas targu wystawić. Szczegóły można odnaleźć, odwiedzając stronę internetową Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Koszt wpisowego to 10 zł. Dla kupujących wstęp będzie oczywiście bezpłatny.
Warto nadmienić, że organizowany w kwietniu, drugi Babski Targ okazał się niemałym sukcesem. W wydarzeniu wzięło udział wielu mieszkańców Szczecinka, którzy gustują w poszukiwaniu ciekawych i nietuzinkowych elementów garderoby.- Jeśli w twojej szafie brakuje miejsca, a Ty nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź! – zachęcają organizatorzy trzeciego już Babskiego Targu. Impreza odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury  przy ul. Warcisława IV (dawna 28 Lutego) 14 a.
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


babski jarmark szczecinek spółdzielnia mieszkaniowa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się