:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Czy biblioteka w Szczecinku wygra tysiące nowych książek?

Czy biblioteka w Szczecinku wygra tysiące nowych książek?

W całej Polsce trwa wielka kampania rozdawania książek. Do wzięcia jest w sumie 40 tysięcy egzemplarzy. Do kogo mogą trafić? Do najmłodszych czytelników i ich rodziców. O możliwość zdobycia książek walczą niemal wszystkie biblioteki. W akcji bierze też udział Miejska Biblioteka Publiczna Filia dla Dzieci i Młodzieży w Szczecinku. Akcja „Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na wspólne czytanie” – bo o tej kampanii mowa, ma na celu propagowanie czytania książek przez dzieci i ich rodziców.

Każda biblioteka ma szansę zawalczyć o jeden z 20 zestawów po 250 książek (do którego dołączona jest pufa do wspólnego czytania) lub o jeden ze 100 zestawów po 50 książek. 
- Możecie Państwo pomóc naszej bibliotece wzbogacić się o ciekawy księgozbiór – przekonuje Renata Waśkiel z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinku. – Każda osoba biorąca udział w akcji może oddać na szczecinecką bibliotekę dla dzieci jeden głos. Wystarczy zalogować się w serwisie internetowym pod adresem www.wspolneczytanie.pl za pomocą: nazwy użytkownika i hasła utworzonych podczas rejestracji w tym serwisie lub poprzez funkcję "zaloguj się przez Facebooka". Akcja potrwa do końca października, a wyniki poznamy 7 listopada. 

biblioteka w szczecinku książki wspólne czytanie konkurs - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się