:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dla kogo nowe maty do nauki pływania? Kolejne nieporozumienie na basenie w Szczecinku

Maty do nauki pływania
Temat Szczecinecki 26/10/2018 11:33

Nieporozumień na linii Miejski Klub Pływacki - Aqua Tur, ciąg dalszy. Tym razem chodzi o możliwość korzystania z nowo zakupionego sprzętu w postaci mat. Tak miejska spółka jak i kluby posiadają swój sprzęt. Z reguły każdy korzysta ze swojego, chociaż znajdują się na jednym obiekcie. Ostatnio basen miejski otrzymał około 40-tysięczne dofinansowanie do zakupów. Nie mogą z nich jednak korzystać trenerzy spoza Aqua Turu.

 

 • Dzięki współpracy naszych trenerów MKP Szczecinek i instruktorów Aqua Tur od lat korzystamy wspólnie ze wszystkich akcesoriów i sprzętu pływackiego - informuje prezes MKP Kamil Biegański. - My udostępniamy płetwy, zjeżdżalnie oraz inne akcesoria dla dzieci z nauki pływania Aqua Tur i korzystamy w miarę potrzeb ze sprzętu basenowego. Dzięki temu korzyści mają wszystkie dzieci.Jednak w dniu dzisiejszym Trener MKP Szczecinek Marek Grzelak poinformował mnie że nasi trenerzy od dzisiaj nie mogą korzystać z basenowego sprzętu pływackiego. Chodzi o maty.

 • Zdecydowaliśmy, że zakupimy dość drogie maty służące do zajęć nauki pływania. W związku z tym, że jest to sprzęt drogi postanowiłam, że będą z niego korzystać instruktorzy Aqua Tur - informuje Temat Beata Bracka, prezes spółki Aqua Tur. - Chodzi o to, żeby nie obarczać winą za potencjalne zniszczenia trenerów innych klubów. Po prostu będzie wiadomo, że gdyby jakieś zniszczenie się pojawiło, kto to zrobił. Potem pojawia się szukanie winnego, nie chcę dopuścić do takiej sytuacji.

 • Niezrozumiałe są dla nas, trenerów MKP Szczecinek, takie decyzje (podjęte akurat dwa dni po wyborach?) - mówi Kamil Biegański. - Zdaniem naszych trenerów ta decyzja spowoduje pogorszenie klimatu dla wszystkich dzieci na basenie.

 • Każdy klub może kupić swój sprzęt. Są inne maty na basenie, można z nich nadal korzystać - podpowiada Beata Bracka. Wszystkie kluby działające na basenie zostały poinformowane o tej decyzji i ją zaakceptowały. To szukanie afery.

foto: finisswim.com
Reklama

maty do nauki pływania basen szczecinek zakupy sprzęt - komentarze opinie

 • gość 2018-10-26 12:56:30

  Maty są dla klientów basenu, dzieci przychodzące na zajęcia, nieważne z jakiego klubu, też są klientami basenu.
  Traktowanie wybiórczo osób może źle się dla prezesa skończyć.
  Wygląda na to że zarząd basenu nie lubi jak ktoś korzysta z basenu. Absurd.

 • gość 2018-10-26 13:13:54

  Kluby wynajmują miejsce na obiekcie. Mają swoją działalność, niech zakupują sprzęt. Ja jak wynająłem lokal usługowy, to nikt mi sprzętu na moją działalność nie dawał!

 • gość 2018-10-26 13:33:58

  nikt Ci nie dawał? a płaciłeś na sprzęt konkurencji? bo Biegański płacił - jak my wszyscy

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 14:37:36

  Cieszcie się ludzie tym basenem,bo nie wiadomo kiedy go zamkną.Ciągle tylko jakieś zakazy na nim.Przepraszam czy to jest basen prywatny czy miejski bo już tego nie ogarniam.Przecież on jest dla nas mieszkańców A nie dla prywatnej PO czy KO elity.Ludzie otwórzcie swoje oczy i idźcie na wybory.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 15:17:54

  W mojej opinii ta pani prezes po prostu próbuje się odegrać za mądry pomysł Biegańskiego aby basen włàczyć do Osiru inzmniejszyć milionowy deficyt?!?
  Tylko czemu majà cierpieć dzieci?
  Nie można szczecineckie dzieci dzielić na lepszych i gorszych...!!!!
  Wstyd pani prezes!!!

 • gość 2018-10-26 18:31:28

  Biegańskiemu postawił w wyborach nie na właściwą ekipę to próbuje po staremu wzniecać konflikty. Gonić go i niech płaci za wszystko.

 • gość 2018-10-26 18:56:47

  Duży szacun dla Biegańskiego. Jego pomysły na szczecinecki sport i basen oglądnęło 5-6 tyś ludzi a briefingi PO 3-4 tyś ludzi co potwierdza że jego pomysły są dobre i warte realizowania. Rozumiem też Panią prezes że nie chce oddać stołka za dobrą kasę.
  Ale z całym szacunkiem do Pani Beaty w opinii mieszkańców nie nadaje się Pani na prezesa basenu...
  A pani kolejne "mądre zarządzenia" i zachowania(nieudolne próby wyrzucenia trenera Marka z basenu, zakazy dla szczecineckich dzieci itp)potwierdzają tą tezę!!! a deficyt ponad 1000000 zł jest dalej????
  A Biegański podoba mi się bo się nie boi i nie płynie z prądem jak inni!!!

 • gość 2018-10-26 19:04:07

  Pan Biegański od zawsze ma jakieś pretensje do prezesów basenu. Najpierw do R.Duszyńskiego teraz do B.Brackiej. Nikt i nic mu nie odpowiada. Najchętniej to siebie by widział na tej ciepłej posadce i wtedy to już w ogóle basen stałby się własnością klubów pływackich, a zwykły szary człowiek nie miałby tam nawet wstępu. W opinii wielu osób mi znanych już dziś basen przypomina prywatny folwark. Po południu nie ma szans dostać się na wolny tor, klienci indywidualni muszą cisnąć się na dwóch, a czasami na jednym torze. To jest bardzo wkurzające, dlatego ja i moi znajomi przestaliśmy chodzić na basen! Człowiek płaci za bilet, a traktowany jest jak zło konieczne. Najlepiej gdyby w ogóle nie wchodził na obiekt. Po prostu kpina. Jak ten basen ma zarabiać? Dzieciaki z klubów traktuje się jak święte krowy, którym się należy wszystko, a jest to znikoma grupka korzystających. Idę o zakład, że gdyby nie kluby na basen chodziłoby znacznie więcej klientów indywidualnych, a to w końcu pozwoliłoby tej placówce zarobić trochę grosza. Dlatego panie Biegański weź już skończ z tymi atakami na prezesów basenu, bo wiadomo, że chodzi panu tylko i wyłącznie o zagarnięcie tego obiektu.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 19:49:42

  Właśnie to Biegański zaproponował przeniesienie klubów na drugi obiekt basenowy wybufmdowany przy szkole. A Park Wodny włączyć do OSiR i zlikwidować Stanowisko Prezesa basenu. Także chyba wszyscy domyślają się co kieruje Panią Prezes która jako jedyna straciłaby dobrze opłacany „stołek”.
  Ale dlaczego dzieli pani dzieci na lepsze i gorsze???
  Lepsze mogą korzystać ze sprzętu kupionego za publiczne pieniądze i „gorsze” które nie mogą korzystać????

  Niech się Pani nie ośmiesza pisząc że Ten Biegański chce pani stanowisko ponieważ w trakcie wyborów powiedział wprost że właśnie to stanowisko należy zlikwidować!!!
  Najpierw słynny na całà Polskę zakaz dla malutkich dzieci, potem nieudolna próba wyrzucenia trenera Marka, teraz zakaz używania publicznego sprzętu na basenie?!?!
  Same „wspaniałe” decyzje które potwierdzają pani kwalifikacje do zajmowanego stanowiska...

 • gość 2018-10-26 19:52:48

  Ciska się bo przegrał wybory. Na własną prośbę zresztą. Przed kamerami przedstawiał swoje pomysły, które dotyczyły zmian w placówkach podległych miastu, a stratował do powiatu. Gdzie sens i gdzie logika ???? Trzeba było z tymi pomysłami startować do RM. Druga sprawa to narcyzm i ogromne parcie na stołek. Dlatego czepia się każdego prezesa. Dzieci płacą składki za zajęcia w klubie i to wcale nie małe. Miasto daje pieniądze dla klubu w ramach dotacji i dodatkowo miejsce na basenie na treningi a ten jeszcze narzeka. A ja mam pytanie. Ile Pan Prezes Biegański płaci sobie jako trenerowi za prowadzenie zajęć? Na pewno nie jest to 500 zł brutto tak jak mają w innych klubach.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 20:44:53

  Moim zdaniem pani prezes Beata mści się na panu Biegański .Ludzie czy wy nie widzicie co się dzieje nie chodzi o to że ludzie nie chodzą na basen bo są tory zajęte tylko o to że bilet wstępu to kosmos ,a co do dzieci które uczęszczają na zajęcia do pana Marka one są szczęśliwe nie mogą doczekać się kolejnych zajęć wiem to po swojej corce .A teraz do pani Beaty pani nie ma sumienia, serca .Ma pani wnuki czy dzieci jeśli tak to im współczuję .Jest to przykre że pierw chciała pani pozbyć się z basenu Pana Marka i zakazując maluchą w pieluszkach kąpiel w średnim i dużym basenie a tylko w brodziki pani niech wejdzie do brodzika i się w nim popluska jedynie basen w Polsce z takim zakazem śmiechu warte a ceny zróbcie po 20 zł to napewno więcej zarobicie . Ostatnio bylam na basenie i co zapłacił 12 zł chcąc ze wszystkiego korzystać musiałam się prosić ratowników o włączenie grzybka oczywiście został włączony na 5 min to sama z innym że zamiast zjeżdżalnia itd wstyd pani prezes .

 • gość 2018-10-26 21:25:07

  A moim zdaniem pani prezes jest w błędzie! Zarządza firmą miejską która jest utrzymywana z pieniędzy miejskich-czyli jakich? Takich które mieszkańcy płacą do kasy miejskiej mieszkańcy w różnych formach-np. podatkach. Dokonuje zakupów także z tych samych pieniędzy które pośrednio lub bezpośrednio wpływają do kasy basenu, a na koniec dzieli dzieci na lepsze i gorsze. Tak się dzieje nie tylko na basenie. Idąc dalej-rodzice "poszkodowanych" dzieci płacą podatki z których pani prezes bierze wypłatę, a w zamian za to dzieci nie mogą skorzystać z owej maty...Podsumowując- Pani prezes zarządza majątkiem nie swoim, lecz miasta i jej obowiązkiem jest udostępnić sprzęt dla dzieci z miasta czy przyjdą z klubem pana Kamila czy kogokolwiek innego, a nawet jesli jako mieszkaniec przyjdę i będę chciał skorzystać z danej maty to winna być mi także udostępniona-bo to także moje podatki. Tylko niektórym prezesom i dyrektorom w głowie się przewróciło i traktują to jako swoją własność i dysponują sprzętem jak im się podoba.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 21:31:16

  panie "trenerze" wystarczy tych oszczerstw !

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 22:58:50

  Krótko:
  Po raz kolejny swoimi decyzjami ośmiesza się ę Pani Beato i potwierdza to co wszyscy w mieście widzą.
  Nie nadaje się Pani na stanowisko Prezesa, Dyrektora i jakiekolwiek zarządcze????!!!
  Jako chyba jedyna zakazuje pani wstępu dzieciom i próbuje pani dzielić dzieci na lepsze i gorsze.

  Proszę zająć się ogródkiem przy domu na ptasim pagórku a nie krzywdzi pani dzieci i trenerów których dzieci kochają.

  Proponuje zacząć zbierać podpisy pod odwołaniem Pani prezes.
  Wkrótce w sieci rozpoczniemy akcje zbierania podpisów....
  Można pracować „z polecenia” ale trzeba mieć minimum pojęcia co się robi. W tym przypadku szkoda gadać...!?!?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-26 23:19:25

  Jestem ciekawy czy pani prezes ma pomieszczenia do przechowywania sprzetu dla kazdego klubu plywackiego. Czytajac wyjasnienia to mozna sie tylko usmiac-nic wiecej. Czy nikt z decydujacych o tym ze ta Pani ktora wczesniej pracujac na basenie ustalala grafiki godzin zajec-powoduje tylko niechec korzystania z rekreacji na basenie.

 • gość 2018-10-27 00:03:12

  Bardzo dobra decyzja pani prezes!!!! Bo np ja przychodzę na basen biore prywatnie 5 dzieciaków dostaje kasę od rodziców za szkolenie i ....jakim prawem korzystam ze sprzętu który zakupiło miasto????? kto chce prowadzić zajęcia prywatnie niech kupi sobie sprzęt !!!!

 • gość 2018-10-27 14:25:04

  Czy Pani prezes mści się na Panu Biegańskim? Mściwość to cecha ludzi słabych i niekompetentnych. Panie Kamilu proszę się nie poddawać! Ludzie są za Panem. Liczę na to że po wyborach jednak zwolnią tempo....

 • gość 2018-10-27 18:56:51

  Do "gość z 00:03:12"-basen utrzymuje się z pieniędzy podatników, raz płacimy na utrzymanie basenu, wyciągu czy stadionów w podatkach, drugi raz wchodząc na te obiekty. I to z tych pieniędzy płaci się prezesom i z tych samych zakupuje się sprzęt. Więc jako mieszkańcy powinniśmy mieć ulgi na obiektach miejskich, bo dlaczego mamy płacić dwa razy? Widać że niektórzy nie wiedzą na co idą ich podatki, a niektórzy "prezesi" nie mają pojęcia o zarządzaniu obiektami sportowymi...

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 19:19:15

  Narzekajcie, narzekanie A i tak już wybraliście PO i nic się nie zmieni. Państwo w państwie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię mechanika

Warsztat samochodowy poszukuje kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego. Opis stanowiska: -Naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych...


Zobacz ogłoszenie

Remonty - Wykończenia wnętrz

"ART DOM " Firma Remontowo-Budowlana Oferujemy kompleksowy zakres prac. -Układanie glazury, terakoty, także pod kątem 45 stopni..


Zobacz ogłoszenie

AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY okienne (89 zł/szt), DRZWI moskitierowe (449 zł/szt), Rolety termiczne i zaciemniające. PRODUCENT ze Szczecinka - Najniższe ceny i szybki..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"