:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Dla tych, którzy lubią się bać

kino, którzy lubią - zdjęcie, fotografia

Strach ma trzy razy większe oczy – będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy 31 października wybiorą się do szczecineckiego kina na kolejną Noc Horrorów

Podczas tegorocznej edycji imprezy widzowie będą mogli zobaczyć kolejno trzy filmy. Pierwszym z nich jest najnowsze dzieło reżysera Jamesa Wana, (twórcy m.in. filmów „Naznaczony”, „Wyrok śmierci”, „Piła”). Mowa oczywiście o filmie pt. „Obecność”, który opowiada historię dwójki badaczy zjawisk paranormalnych. Lorraine i Ed Warren zostają poproszeni o pomoc przerażonej rodzinie w uporaniu się z trudnym, paranormalnym problemem. Po przyjeździe na odludną farmę okazuje się, że jej mieszkańcy regularnie nawiedzani są przez upiorną zjawę. Badacze będą musieli stanąć do walki z najstraszniejszym demonem, jakiego spotkali w swoim życiu.

Jako drugi miłośnicy horrorów obejrzą film „Piła 3D”. Ta kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar, a geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D. Film opowiada historię grupy ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, i teraz szukają wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni - Bobby"ego Dagena. Okazuje się jednak, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fali terroru na niewyobrażalną skalę.

Jako trzeci i zarazem ostatni, wzorem lat ubiegłych, wyświetlony zostanie film, będący niespodzianką dla wszystkich widzów. Organizatorzy zapewniają, że wszyscy, którzy odwiedzą kino w Noc Horrorów, nie zawiodą się. 

Na uczestników imprezy czeka również wiele atrakcji. Tradycyjnie już tej okazji w holu kina Wolność zapanuje przerażająca atmosfera, a podczas przerw uczestnikom serwowane będą krwawe przekąski. Wśród wszystkich uczestników spotkania rozlosowane zostaną również atrakcyjne nagrody, m.in. kolacja dla dwojga w klimatycznej restauracji na Zamku. Fundatorami nagród w konkursach są Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, pierogarnia "Dom Woźnego", pizzeria "Primavera", pizzeria "Avanti", studio urody "Mademoiselle", Finess Center, piekarnia „Saturn”, restauracja „Piwnica”, cukiernia „Sowa” oraz Empik. 

Impreza rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety w cenie 35 zł już są do nabycia w kasie szczecineckiego kina.(mg)

Dla tych, którzy lubią się bać komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com