:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C lekkie zachmurzenie

Dni Otwarte w Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku

W środowy (25.04) poranek w Zespole Szkół Technicznych przy ulicy Koszalińskiej w Szczecinku, odbywał się Dzień Otwarty dla uczniów klas gimnazjalnych z miasta i okolic.

Wszyscy uczniowie klas trzecich gimnajzum, mogli na własne oczy zobaczyć sprzęt, jakim dysponuje w tej chwili szkoła i przede wszystkim wysłuchać najważniejszych informacji dotyczących każdego kierunków kształcenia: technologii drewna, mechaniki pojazdowej, budownictwa.

Tego dnia odbywały się pokazy funkcjonowania pracowni szkolnych, gry, zabawy i konkursy dla uczniów. Oglądano także nagrania z drona, była także możliwość postrzelania do tarcz z wiatrówki.

Przypomnijmy, że od września w ZST będzie funkcjonował nowy kierunek - kierowca mechanik kategorii C+E (kierowców do samochodów ciężarowych), przebudowane zostaną warsztaty, pojawią się także nowe pojazdy i profesjonalny symulator jazdy, który kosztować będzie 900 tysięcy złotych.

Dni Otwarte szkół średnich mają w pewien sposób pomóc uczniom klas gimnazjalnych, którzy często miewają dylemat co do tego, w jakiej szkole dalej kontynuować naukę.

Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


zst szczecinek dni otwarte - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się